Yumurtalı ve Dondurmalı Beslenme ve Diyet Günlüğü

438
views

70.Diyet Günlüğü

70.Diyet Günü beslenme şeklimiz.

 

Sağlıklı Kahvaltı
Sağlıklı Kahvaltı

Günaydın güzel bir 23 nisan gününde güne diyet günlüğümüz de yumurtanın baş rolünde başlıyoruz. Yumurta proteinlerin şahı ve arkadaşları zeytin,yeşillikle, domates, salatalık ve dereotu. Bugün daha güzel bir kahvaltı hazırlamak isterdim. Fakat Bayrama yetişeceğiz acele bir kahvaltı yaptık. Kızlarımla bayrama gidiyoruz biz?

 

 

 

 

 

 

 

 

Sağlıklı Ev Böreği
Sağlıklı Ev Böreği

Bayram coşkusu çocukların sevinci derken bol koşturmacalı bir gün oldu. Öğle öğünü gitti ikindide çiriş otu ve lor peynirli börek ile ikindi kahvaltısı yaptık. Hem aksam öğünü hemde öğle öğünü oldu. Zaten hafta sonları diyete uygun beslenmekte ciddi anlamda zorlanıyorum. Öğün saatlerim değişse de dengeyi korumaya çalışıyorum. Bizim diyet de böyle. Ne diyoruz diyet değil sağlıklı beslenme ile yeneriz kilolar seni?

 

 

 

 

 

 

70-2

Ne kadar kendimle savaşsam da dondurma  yedim. Akşam yemeği diyebiliriz. Tabi gün içinde sade kahvemi söylememe gerek var mı artık. Ayrıca diyet günlüğümüz de her gün yazmasam da günün açılışını ve kapanışını ılık limonlu su ile yapıyoruz. Buda bizim diyet sırrımız olsun?

Önceki İçerikGoji Berry Nasıl Kullanılır?
Sonraki İçerikDukan Diyeti Nedir, Nasıl Yapılır ?
Sağlıklı yaşamaya çalışan iki prenses annesi, kilo takıntılı, üstüne bide tiroitli. Yemek yemeyi seven birisi. Kilolarından kurtulmaya çalışan ama diyet yaparken evdekilere de sağlıklı yaşamı aşılayan bir anne. Kendimce yaptığım diyetle 72 kg dan 62'ye düşüşü ve bu kilo verme yolunda devam eden çabalarımı sizlerle paylaşıyorum. Ev işlerini, çocuklarla oyunu nasıl diyete çevirdim, onları paylaşıyorum, zayıflamak için her gün evimizde olan yiyecekleri, nasıl zayıfladığımı ve kendimce tariflerimi, deneyimlerimi paylaşıyorum..
Paylaş

CEVAP VER

Lütfen yorum yapın
Adınızı Girin

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.