Tam Buğday Ekmeğinden Kanepelerle Güne Sağlıklı Başlamak

444
views

74.Diyet Günlüğü

74.Diyet Günümüzde Beslenme Şeklimiz ve Öğünlerimiz

 

Kanepe Ekmekle Kahvaltı
Kanepe Ekmekle Kahvaltı

 

Her şeyden biraz biraz kahvaltımızla karşınızdayız. Tam buğday ekmeği üzerine labne sürüp minik minik bölüyoruz ve üzerini sevdiğimiz şeylerle süslüyoruz işte sağlıklı kanepelerimiz hazır. Yanında bol yeşillik ve bir fincan yeşil cay ile diyet ve sağlıklı bir tabak oldu.
Hem gözüm doydu hemde karnım daha ne olsun.?sloganımızda gelsin şöyle gideceksin zalım kilolar?

 

 

 

 

 

Öğle Öğünü: Çorba
Öğle Öğünü: Çorba

 

Evet farkındayım bu aralar bol bol çorba içiyorum
Ama ne yapalım çorba candır ve çok sevdiğim doğrudur. Bugün ki çorba seçimimiz ezo gelin çorba oldu ama az tuz ve az yağlı.Bol pul biber ve kekik atma sebebi de malum.Tembel Metabolizma çalışsın diye.?Ne diyoruz bu Metabolizma çalışacak bu kilolar gidecek?

 

 

 

 

 

 

74-2

Mevsiminde sebzeleri bol bol tüketmeyi seviyoruz özellikle bahar mevsimi sanki ilk önce bizim mutfağa geliyor.Özellikle büyük prenses enginarın her türüne bayılıyor.Enginar çok faydalı bir sebzedir diyetler içinde kalorisi düşük,ödem attırıcı ve karaciğer dostu bir sebzedir.Bir dipnot olarak sizle paylaşmak istedim.Bizimkiler en çok dolmasını seviyorlar.Ben aslında normal enginar dolması gibi hazırlıyorum.Tabağa servis ederken midye dolması gibi servis ediyorum.Bize afiyet oldu bile? Ne diyoruz Sağlıklı beslenme ile yeneriz seni zalım kilolar?

Önceki İçerikİçli Köfte ve Çilekli Yoğurt ile Diyetin Tadını Çıkarma
Sonraki İçerikYumurtalı Mantarlı Kahvaltıyla, Mevsim Meyveleri Tüketen Diyet Günü
Sağlıklı yaşamaya çalışan iki prenses annesi, kilo takıntılı, üstüne bide tiroitli. Yemek yemeyi seven birisi. Kilolarından kurtulmaya çalışan ama diyet yaparken evdekilere de sağlıklı yaşamı aşılayan bir anne. Kendimce yaptığım diyetle 72 kg dan 62'ye düşüşü ve bu kilo verme yolunda devam eden çabalarımı sizlerle paylaşıyorum. Ev işlerini, çocuklarla oyunu nasıl diyete çevirdim, onları paylaşıyorum, zayıflamak için her gün evimizde olan yiyecekleri, nasıl zayıfladığımı ve kendimce tariflerimi, deneyimlerimi paylaşıyorum..
Paylaş

CEVAP VER

Lütfen yorum yapın
Adınızı Girin

*