Tahıl Ekmeğinin Diyete Etkileri ve Etapları

133
views

2.Etap 14.Diyet Günlüğü

Kahvaltı Diyeti
Kahvaltı Diyeti

Kahvaltı:

Günaydın tam tahıllı ekmek ile teflonda yağsız yumurtalı ekmek yaptım. Çocuklar çok seviyor bende yapınca yemeden duramıyorum. Yanında bol yeşillikler, biberler, havuç, domates ve salatalık ile dengelemeye çalıştım. Bu güzel kahvaltıyı bir fincan şekersiz çay ile de destekledik mi nefis diyet kahvaltımızı yapmış oluyoruz. Aferin bana… Şimdi güne geleneksel sporumuz ev temizliği ile başlıyoruz.

 

 

 

 

Ara Öğün
Ara Öğün

  Öğlen Öğünü:
Sabah ile öğle arasında ara öğün olarak üzüm yedim. Öğlen acıkmayınca ikindi de sade kahve içtim. Resimde bir arada olduğuna bakmayın. Ayrı ayrı yedim. Gün boyu bol bol su içtiğim için mi bilmiyorum acıkmıyorum. Öğlen ki okula bıraktıktan sonra  yarım saat yürüyüş yaptım.

Akşam Öğünü
Akşam Öğünü

Akşam Öğünü:

Akşam yemeğim de dünden kalan taze fasulye ve komşudan gelen imam bayıldı ve biberli yoğurt ile diyet aksam yemeğimizi yapmış olduk. Diyet de olmazsa olmaz yoğurdu özellikle aksamları tüketirseniz uzun süre tok kalmanızı sağlıyor. Buda bugünün diyet ipucu olsun.Yatmadan önce mekiğimi çeker yatarım.Gideceksiniz zalım kilolar…

 

Önceki İçerikLipo magnet Avantajları Nelerdir
Sonraki İçerikPalamut Yemeği İle Diyet Yapmak
Sağlıklı yaşamaya çalışan iki prenses annesi, kilo takıntılı, üstüne bide tiroitli. Yemek yemeyi seven birisi. Kilolarından kurtulmaya çalışan ama diyet yaparken evdekilere de sağlıklı yaşamı aşılayan bir anne. Kendimce yaptığım diyetle 72 kg dan 62'ye düşüşü ve bu kilo verme yolunda devam eden çabalarımı sizlerle paylaşıyorum. Ev işlerini, çocuklarla oyunu nasıl diyete çevirdim, onları paylaşıyorum, zayıflamak için her gün evimizde olan yiyecekleri, nasıl zayıfladığımı ve kendimce tariflerimi, deneyimlerimi paylaşıyorum..
Paylaş

CEVAP VER

Lütfen yorum yapın
Adınızı Girin

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.