Selin Ciğerci’nin sevgilisi kulüpten ayrıldı!

41
views

Selin Ciğerci’nin sevgilisi kulüpten ayrıldı!

İlk olarak gündeme cinsiyet değiştiren Selin Ciğerci ile yasak aşk yaşayan Gökhan Çıra Diyarbakır Spor’u bıraktığını sosyal medya hesabından takipçilerine duyurdu.

Selin Ciğerci Kimdir?

Sosyal medya lakabı olan Bebek Okan ismiyle ün salan Ciğerci, 3 yıl öncesine kadar erkekti fakat 3 yıl önce geçirdiği operasyonlarla kadın oldu. Ciğerci’nin babası ise hazır giyim firma sahibi ve bu markayı herkes biliyor hemen hemen.

Gerçek isminin Okan olduğunu söyleyen Selin C. ailesinin baskılarına rağmen içerisinde kadın dürtüleri olduğunu düşünerek cinsiyet değiştirerek bir anda ilgi odağı oldu.

Eski sevgililerinin millet vekilinden, futbolculara kadar ünlü isimlerden oluşuyor. Özellikle Beşiktaşlı bir sevgilisi dahi olduğunu belirtiyor. Önceden bana kadın olarak yaklaştıklarını belirtiyor fakat artık herkesin bildiği durumu rahatça söyleyebildiğin ifade diyor.

Gökhan Çıra İlişkisi Neden Bitti?

Gökhan Çıra 21 yaşında bir futbolcu. Selin ile ilişkileri çıkınca yönetim, sert bir dille takımdan gönderilmesini istiyordu. Fakat bu ilişki Gökhan’ ın kulüpten ayrılmasından ötürü değil, Selin Ciğerci’yi aldattığı için bittiği açıklaması eski sevgilisi tarafından yapıldı.

Önceki İçerikKöpüksüz Şampuan Nedir ? Ne İşe Yarar?
Sonraki İçerikSeda Sayan Açıklama Geldi : Özür Diledi !
Sağlıklı yaşamaya çalışan iki prenses annesi, kilo takıntılı, üstüne bide tiroitli. Yemek yemeyi seven birisi. Kilolarından kurtulmaya çalışan ama diyet yaparken evdekilere de sağlıklı yaşamı aşılayan bir anne. Kendimce yaptığım diyetle 72 kg dan 62'ye düşüşü ve bu kilo verme yolunda devam eden çabalarımı sizlerle paylaşıyorum. Ev işlerini, çocuklarla oyunu nasıl diyete çevirdim, onları paylaşıyorum, zayıflamak için her gün evimizde olan yiyecekleri, nasıl zayıfladığımı ve kendimce tariflerimi, deneyimlerimi paylaşıyorum..
Paylaş

CEVAP VER

Lütfen yorum yapın
Adınızı Girin

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.