Seda Sayan Açıklama Geldi : Özür Diledi !

26
views

Seda Sayan Özür Diledi

Yakın zamanda Seda Sayan sunduğu programa konuk olarak davet edilen Demet akalın ve eşi konuk olarak çağrıldı. Her şey güzel giderken Seda Hanım, Demet Akalın’ın biyografisini video şeklinde hep birlikte izliyorlardı. Fakat bir an dalgınlık ile videoda Akalın’ın eski sevgilisi ünlü basketbolcu İbrahim Kutluay görününce ortam gerildi. Seda Hanım ise derhal telafi etmek için canlı yayında milyonları gözü önünde Demet Akalın’dan özür dileyerek erdemli bir davranış yaptı.

Seda Sayan’dan Açıklama Geldi

Yaşananların şanssızlık ve talihsizlik olarak anlamlandıran Seda S. açıklaması ise:

”Çok büyük özür borcum var. Gerek nikah şahidi gerekte çok sevdiğim Okan Kurt’tan özür dilerim. Ekibimin yaptığı hatayı hepimiz çekiyoruz onlar adına da özür dilerim. Ben senin ablan gibiyim, böyle bir olaydan haberim dahi yok, ister kabul edin ister etmeyin. Sabaha kadar ağladı ve samimiyetime inanın. Tekrar ekibim ve kendim adına çok özür dilerim.” diyerek açıklamasını, üzüntüsünü bildiren bir açıklama yaptı.

Önceki İçerikSelin Ciğerci’nin sevgilisi kulüpten ayrıldı!
Sonraki İçerikKimyasal Gebelik Tedavisi ve Belirtileri Nelerdir ?
Sağlıklı yaşamaya çalışan iki prenses annesi, kilo takıntılı, üstüne bide tiroitli. Yemek yemeyi seven birisi. Kilolarından kurtulmaya çalışan ama diyet yaparken evdekilere de sağlıklı yaşamı aşılayan bir anne. Kendimce yaptığım diyetle 72 kg dan 62'ye düşüşü ve bu kilo verme yolunda devam eden çabalarımı sizlerle paylaşıyorum. Ev işlerini, çocuklarla oyunu nasıl diyete çevirdim, onları paylaşıyorum, zayıflamak için her gün evimizde olan yiyecekleri, nasıl zayıfladığımı ve kendimce tariflerimi, deneyimlerimi paylaşıyorum..
Paylaş

CEVAP VER

Lütfen yorum yapın
Adınızı Girin

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.