Sağlıklı Kahvaltıdan Sonra Çiriş Yemeği Yapma

351
views

78.Diyet Günlüğü

78.Diyet Günü ve Öğünleri

Sağlıklı Kahvaltı
Sağlıklı Kahvaltı

Sabah Kahvaltısı

Artık kabullendim hafta sonları bizim diyet günlüğümüz de İki öğün var.Yine geç bir kahvaltı ailecek yapılıyorsa sadece dikkat edebiliyorum.Yeşilliklerin baş rolünde yumurta,sotelenmiş biber,peynir ve sucuk.Bu hafta tam hafta sonu kahvaltısı oldu bizlere.Olsun bizim diyet günlüğümüz de denge esas.Sonuçta sağlıklı beslenme alışkanlığında kilolar gidince eskiye dönülmeyeceğine göre.Bu bizim için yasam şekli olduğuna göre her şeyden yememiz gerekiyor. Sonuçta biz bu kiloları yiyerek veriyoruz.Bakıyorum insanların çoğu kilo vermek için birden bire çok fazla yemek yemeyi kesip veriyorlar hemde benim bir yılda verdiğim kiloları bir ayda veriyorlar.Fakat eski beslenme düzenine dönünce hemen geri alıyorlar.O yüzden sürdürülebilir bir sağlıklı ve diyet besin düzeni oluşturmanın uzun vadede daha verimli olduğuna inanıyorum.Tabi birde bol hareket hele ki benim gibi tembel bir metabolizmanız varsa ve tiroidli iseniz bu yaşam şeklimiz olmalı. Bu kadar bilgi paylaşımı yeter ?öyleyse neymiş sağlıklı beslenme ile yeneceğiz seni kilolar?

 

 

Çiriş Yemeği
Çiriş Yemeği

İkindi Yemeği

Ben bu çirişi çok sevdim.Bugünde yumurtalısını denedim ve sonuçtan çok memnun kaldım.Otları çok sevdiğim doğrudur.Hafta sonu diyet günlüğümüz biraz düzensiz oluyor evet farkındayım fakat yinede bir şekilde dengeleme yapmaya çalışıyorum.Ara öğün olarak ikindide birkaç tane çilek yedim. Tabi ki ilk ara öğünüm sade kahveyi de unutmayalım.Akşam bir saat yürüyüş yaptık.Bence düzensiz de olsa diyet açısından dengeli bir hafta sonu geçirdim. Sağlıklı ve yeşil ağırlıklı beslenmeyi seviyorum.?öyleyse gelsin slogan gideceksiniz zalım kilolar?

Önceki İçerikİnanılmaz Diyet : Mangal Yaparak Zayıflama !
Sonraki İçerikÇorbayla Diyeti Dengelemenin Önemi ve Doğal Beslenme
Sağlıklı yaşamaya çalışan iki prenses annesi, kilo takıntılı, üstüne bide tiroitli. Yemek yemeyi seven birisi. Kilolarından kurtulmaya çalışan ama diyet yaparken evdekilere de sağlıklı yaşamı aşılayan bir anne. Kendimce yaptığım diyetle 72 kg dan 62'ye düşüşü ve bu kilo verme yolunda devam eden çabalarımı sizlerle paylaşıyorum. Ev işlerini, çocuklarla oyunu nasıl diyete çevirdim, onları paylaşıyorum, zayıflamak için her gün evimizde olan yiyecekleri, nasıl zayıfladığımı ve kendimce tariflerimi, deneyimlerimi paylaşıyorum..
Paylaş

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorum yapın
Adınızı Girin

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.