Saç Detoksu Nasıl Yapılır?

41
views

Saçlarınız artık eski canlılığını yitirmeye başladıysa ve bakımsız görünüyorsa işte saç detoksu tam size göre. Evde basitçe yapabileceğiniz saç detoksu ile saçlarınız ilk gün ki gibi parlaklığına tekrar kavuşacak.

Saç Detoksu için Öneriler

  • Saç derisini yenileyin

Çinko içeren şampuanlarla saçlarınızı yıkıyarak, saç derilerinizin yenilenmesin yardımcı olun ve hasta deri artık yok olsun.

  • Kurutma Makinesi Kullanmayı Bırakın

Islak saça uygulandığında saçlarınızı yakan ve parlaklığını kaybeden saçlarınız bu sayede yanar ve artık sağlıksız görünmeye başlar. Bunun için saç kurutma makinesi yerine kuru şampuanlarla saçlarınızı şekillendirebilir kurutma işlemini havlu ile yapabilirsiniz.

  • Çay Ağacı Yağı ile Kepeklere Veda

Eğer saçlarınızın canlı görünmesini istiyor ve saçlarınız kepekten kurtulmuyorsa bir türlü, çay ağacı yağı ile saçlarınızdaki kepeklerden kurtulabilirsiniz. Duş öncesi saç diplerine çay ağacı yağı sürüp bekleyin bi 10 dakika kadar daha sonra duşa girin 1 hafta içerisinde saçlarınızdaki değişimleri göreceksiniz.

Önceki İçerikEvde Kaş Boyası Nasıl Yapılır?
Sonraki İçerikCilt Bakım Önerileri
Sağlıklı yaşamaya çalışan iki prenses annesi, kilo takıntılı, üstüne bide tiroitli. Yemek yemeyi seven birisi. Kilolarından kurtulmaya çalışan ama diyet yaparken evdekilere de sağlıklı yaşamı aşılayan bir anne. Kendimce yaptığım diyetle 72 kg dan 62'ye düşüşü ve bu kilo verme yolunda devam eden çabalarımı sizlerle paylaşıyorum. Ev işlerini, çocuklarla oyunu nasıl diyete çevirdim, onları paylaşıyorum, zayıflamak için her gün evimizde olan yiyecekleri, nasıl zayıfladığımı ve kendimce tariflerimi, deneyimlerimi paylaşıyorum..
Paylaş

CEVAP VER

Lütfen yorum yapın
Adınızı Girin

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.