Palamut Yemeği İle Diyet Yapmak

118
views

2.Etap Diyet Günlüğü 15.Gün

 

Yumurtalı Salata
Yumurtalı Salata

  Kahvaltı:

Günaydın yumurta sever birini bence diyet yapması daha kolay.Yumurta çok tok tutuyor. Yanına da biraz yeşillikler ile süper doyurucu diyet kahvaltımızı yapmış oluyoruz.Günümüz bol hareketli geçer umarım. Tabi ki öncelik geleneksel sporumuz ev temizliği. Ardından yürüyüş ile 10.000 adımı dolduralım.. Plan yapıldığına göre gün başlayabilir artık.

 

 

 

 

Mercimek Çorbası
Mercimek Çorbası

Öğlen Yemeği:

Öğle yemeğinde misssler gibi mercimek çorbası ve ton balıklı salata ile en diyet şekilde yaptım. Bugünü de balık günü ilan ettim.Aksam yemeğim de yine balık yemeyi düşünüyorum.

 

 

 

 

 

 

 

Patlıcan Yemeği
Palamut Yemeği

Akşam Öğünü:

Aksam yemeğim de tamda mevsiminde palamut candır. Diyet yapanların mutlaka sık sık tüketmesi gereken balık zayıflamaya yardımcı yiyecekler arasındadır. Sonuçta balıkta bol miktarda omega 3 var ve yeterli alındığında zayıflattığı ispat edilmiş. Ben bugün palamutu soslayıp fırında pişirdim. Prenseslerde bayıla bayıla yediler. Sonuçta gidecek bu zalım kilolar?

Önceki İçerikTahıl Ekmeğinin Diyete Etkileri ve Etapları
Sonraki İçerikDiyet Yaparken Vitaminlerin Önemi ve Sağlıklı Beslenme
Sağlıklı yaşamaya çalışan iki prenses annesi, kilo takıntılı, üstüne bide tiroitli. Yemek yemeyi seven birisi. Kilolarından kurtulmaya çalışan ama diyet yaparken evdekilere de sağlıklı yaşamı aşılayan bir anne. Kendimce yaptığım diyetle 72 kg dan 62'ye düşüşü ve bu kilo verme yolunda devam eden çabalarımı sizlerle paylaşıyorum. Ev işlerini, çocuklarla oyunu nasıl diyete çevirdim, onları paylaşıyorum, zayıflamak için her gün evimizde olan yiyecekleri, nasıl zayıfladığımı ve kendimce tariflerimi, deneyimlerimi paylaşıyorum..
Paylaş

CEVAP VER

Lütfen yorum yapın
Adınızı Girin

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.