Oruç Tutarken Diyet Yapmak

477
views

81.Diyet Günlüğü

Sağlıklı ve Dengeli Oruç Tutma şekli:

Sahurda Müsli
Sahurda Müsli

Sahur:

Bugün yine klasik bir sahur öğünü daha diyet günlüğümüz de yerini aldı.Bugün farklı olarak karadut ve nektarin ekledim içine. Oruç tutarken de gün boyu aç kalacağı diye fazla yemek yemek sadece mideyi yoruyor.Ben sahur öğünlerim de genelde bol yulaflı müsli tercih ediyorum.Gün boyu da acıkmıyorum. Oruçlu iken de sağlıklı beslenmeden ödün vermemek gerekiyor.

 

 

 

Sağlıklı İftar
Sağlıklı İftar

İftar

İftarda ani bir seker krizine girmemek için ben orucumu çubuk tarçın ve zencefilli su ile açıyorum.Ekmekten kaçınmak içinde azunlu fırında mücver yaptım. Protein ihtiyacım için fırında tavuk ve sebzeler ve olmazsa olmazımız salatamız ile fazlasıyla doydum. Rabbim orucumuzu ve dualarımızı kabul eder İnşallah.Oruçlu iken spor yapıyorum olsun diğer günler dengeleriz.?ne diyorduk gideceksin zalım kilolar?

Önceki İçerikOruç Tutarken Nasıl Diyet Beslenmeli , Yemeli
Sonraki İçerikKısır ve Yaş Pasta ile Diyette Kaçamak Yapma
Sağlıklı yaşamaya çalışan iki prenses annesi, kilo takıntılı, üstüne bide tiroitli. Yemek yemeyi seven birisi. Kilolarından kurtulmaya çalışan ama diyet yaparken evdekilere de sağlıklı yaşamı aşılayan bir anne. Kendimce yaptığım diyetle 72 kg dan 62'ye düşüşü ve bu kilo verme yolunda devam eden çabalarımı sizlerle paylaşıyorum. Ev işlerini, çocuklarla oyunu nasıl diyete çevirdim, onları paylaşıyorum, zayıflamak için her gün evimizde olan yiyecekleri, nasıl zayıfladığımı ve kendimce tariflerimi, deneyimlerimi paylaşıyorum..
Paylaş

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorum yapın
Adınızı Girin

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.