Oriflame Wellness Ürünleri

4192
views

Oriflame Wellness Ürünleri

 

Oriflame’in en yeni ve en hızlı büyüyen kategorisi. 45 yılı aşkın süredir, Oriflame doğadan ilham alarak geliştirdiği en yüksek kaliteye sahip güzellik ürünleri sunuyor, tıp, sağlık ve besin alanındaki araştırmalara desstek veriyor. Güzellik ve sağlık için doğru beslenmenin önemli bir rol oynadığını biliyoruz. Bu nedenle Oriflame derin güzellik bilgisini besin araştırmaları ile bir araya getirdi. İsveç’in önde gelen bilim insanları ve besin uzmanları ile bilikte geliştirilen Wellness by Oriflame ürünleri sizleri içten de güzelleştirmek için tüketicilerle buluşuyor.

 

Kusursuz bir forma girip bu formu korumayı hayal ettiniz mi? Natural Balance Shake ile hayaliniz gerçek olsun. İsveçli profesör Stig Steen, organ naklinde 40 yıllık araştırmalarının sonucunda ameliyatların başarılı geçmesi ve iyileşme sürecinin hızlanmsı için hastalarının mükemmel gıda dengesine ihtiyaç duyduğunu fark etti ve 8 yıl boyunca çalışarak, hastalarına destek olan bu mükemmel formülü geliştirdi. Profesörün geliştirdiği bu formülün aynı zamanda kilo kontrolünü sağladığının da ortaya konmasıyla Natural Balance Shake ürünleri hayata geçti.

 

Piyasadaki birçok ürün sadece bir tane protein kaynağı içerirken, Natural Balance Shake ürünleri 3 farklı ve doğal protein kaynağını içinde bulundurur. Bu değerli, sağlıklı ve yüksek kaliteli proteinler, vücuda ihtiyacı olan amino-asitleri vererek uzun süreli kilo kontrol sağlar. Wellness by Oriflame ürünleri doğal aromalar ve besleyici bileşenler içerir; protein, lif ve Omega 3 açısından zengin, enerji artırmaya yardımcıdır; düzenli kullanıldığında kilo kontrolü sağlar; lif açısından zengin içeriği ile açlığı ve yeme isteğini azaltmaya yardımcı olur. İdeal beslenme ve minimum kalori ile, doğal içeriklerle zenginleştirilmiş formül, sadece 12 haftada, uzun süre kilo kontrolü sağlamanıza yardımcı olur. Oriflame wellness sağlıklı beslenme ve zinde yaşam ürünleri hakkında daha detaylı bilgi almak için Oriflame Katalog web sitesini ziyaret edebilir, Oriflame Wellness Kataloğu’nu https://www.orikatalog.com/oriflame-wellness-katalogu/ adresinden inceleyebilirsiniz.

Önceki İçerikBölgesel Zayıflama
Sonraki İçerikYemek Tarifleri için Kadın Denince!
Sağlıklı yaşamaya çalışan iki prenses annesi, kilo takıntılı, üstüne bide tiroitli. Yemek yemeyi seven birisi. Kilolarından kurtulmaya çalışan ama diyet yaparken evdekilere de sağlıklı yaşamı aşılayan bir anne. Kendimce yaptığım diyetle 72 kg dan 62'ye düşüşü ve bu kilo verme yolunda devam eden çabalarımı sizlerle paylaşıyorum. Ev işlerini, çocuklarla oyunu nasıl diyete çevirdim, onları paylaşıyorum, zayıflamak için her gün evimizde olan yiyecekleri, nasıl zayıfladığımı ve kendimce tariflerimi, deneyimlerimi paylaşıyorum..
Paylaş

CEVAP VER

Lütfen yorum yapın
Adınızı Girin

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.