Köpüksüz Şampuan Nedir ? Ne İşe Yarar?

33
views

Köpüksüz Şampuan Nedir? Ne İşe Yarar?

Son Trendlerden olan köpüksüz şampuan günlük hayatta rahatlıkla kullanabilir ve herhangi bir cafe, davet gibi durumlarda erkekler ve kadınlar için hayat kurtarıcı bir üründür. Şuan için Türkiye’de fazla yaygın ya da alma kanalları zor olsa da yakında yaygınlaşacak, bakalım köpüksüz şampuan nedir? Ne işe yarar? yakından inceleyelim.

Köpürmeyen Şampuan Nedir?

köpüksüz şampuan
köpürmeyen şampuan

 

Normal şartlar altında su ile karışınca köpüren şampuanlar normal şampuanlardır.

Köpüksüz şampuanlar ise aklınıza da geldiği gibi su ile temas dahi etme köpürmeyen şampuandır. Hatta ne kadar su ile karıştırsanız dahi köpürmez.

Tabi köpürmeyen şampuan nasıl temizler? diye düşünüyorsunuz, normal şampuanlara göre daha kolay ve kaliteli bir şekilde temizleyen ve özellikle kuru saçları canlandırma özelliğiyle şaşırtmaya devam ediyor, kullananları.

Köpüksüz Şampuan Saça Faydalar Nelerdir?

  • Saç kuruluğunu ortadan kaldırır.
  • Kepeği önler.
  • Saç derisini yumuşatır.
  • Saça canlılık katar.
  • Saça parlaklık verir.
  • Yumuşak saç etkisini uzun süre gösterir.

 

Denemeyen varsa kesinlikle denenmeli ve Türkiye’de henüz çok nadir bulunsa da şampuan markalarına mail yoluyla ulaşıp Türkiye’ye girişini sağlayabiliriz.

Önceki İçerikDuygu Özaslan ve Bobbi Brown İş Birliği
Sonraki İçerikSelin Ciğerci’nin sevgilisi kulüpten ayrıldı!
Sağlıklı yaşamaya çalışan iki prenses annesi, kilo takıntılı, üstüne bide tiroitli. Yemek yemeyi seven birisi. Kilolarından kurtulmaya çalışan ama diyet yaparken evdekilere de sağlıklı yaşamı aşılayan bir anne. Kendimce yaptığım diyetle 72 kg dan 62'ye düşüşü ve bu kilo verme yolunda devam eden çabalarımı sizlerle paylaşıyorum. Ev işlerini, çocuklarla oyunu nasıl diyete çevirdim, onları paylaşıyorum, zayıflamak için her gün evimizde olan yiyecekleri, nasıl zayıfladığımı ve kendimce tariflerimi, deneyimlerimi paylaşıyorum..
Paylaş

CEVAP VER

Lütfen yorum yapın
Adınızı Girin

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.