Kısır ve Yaş Pasta ile Diyette Kaçamak Yapma

443
views

82.Diyet Günlüğü

82.Diyet Günü Beslenme ve Besin Günlüğü

Mantar, Biber, Yumurta ve Salatalı Kahvaltı
Mantar, Biber, Yumurta ve Salatalı Kahvaltı

En sevdiğim öğün kahvaltıdır.Güne ne kadar sağlıklı başlarsak gün öyle devam ediyormuş gibi geliyor. Sabah ilk olarak ılık limonlu su ile güne başlıyorum. Bugün kahvaltıda akşamdan kalma bir dilim kabak mücvet, mantar, zeytin ve her zamanki salatalık ve yeşillikler. Süper bir kahvaltı oldu.? Sağlıklı seçimler ile gideceksiniz zalım kilolar. Bu arada kahvaltıdan sonra 45 dk.yürüyüş yaptım.

 

 

 

 

 

Kısır
Kısır

 

Bugün arkadaşlarım geldi. Öğleden sonra misafirim olunca öğle öğününü birkaç ceviz ile geçiştirdim. Öğleden sonrada kısır yedim.Bulgurdan yapılan her şeye bayılıyorum.

 

 

 

 

 

 

Meyveli Pasta
Meyveli Pasta

 

Arkadaşlarım bende olunca çayın yanında ikindi öğününde çay ile bir dilim tarçınlı,meyveli pasta yedim. Evet kaçamak oldu ama ikindide bunu yiyince akşama yemek yemicem. Açlık hissedince bir bardak tarçınlı süt ile diyet günlüğümüzü kapadım. Sağlıklı ve küçücük kaçamaklı bir gün oldu.Güzel sohbet ile birde sade kahve içtik. Öyleyse ne diyorduk? gideceksiniz zalım kilolar?

 

 

 

 

Bu Diyet Günümüzü de Kaçamaklı bir şekilde bitirdik.

Önceki İçerikOruç Tutarken Diyet Yapmak
Sonraki İçerikBol Yeşillikli Kahvaltıyla, Bol Proteinli ve Sağlıklı Zayıflatan Diyet Günü
Sağlıklı yaşamaya çalışan iki prenses annesi, kilo takıntılı, üstüne bide tiroitli. Yemek yemeyi seven birisi. Kilolarından kurtulmaya çalışan ama diyet yaparken evdekilere de sağlıklı yaşamı aşılayan bir anne. Kendimce yaptığım diyetle 72 kg dan 62'ye düşüşü ve bu kilo verme yolunda devam eden çabalarımı sizlerle paylaşıyorum. Ev işlerini, çocuklarla oyunu nasıl diyete çevirdim, onları paylaşıyorum, zayıflamak için her gün evimizde olan yiyecekleri, nasıl zayıfladığımı ve kendimce tariflerimi, deneyimlerimi paylaşıyorum..
Paylaş

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorum yapın
Adınızı Girin

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.