İnanılmaz Diyet : Mangal Yaparak Zayıflama !

457
views

77.Diyet Günlüğü

Diyet Gününde Öğünlere göre beslenme şekillerimiz :

Biber, Çilek, Omlet ile Sağlıklı Kahvaltı
Biber, Çilek, Omlet ile Sağlıklı Kahvaltı

Kahvaltı

Ah hafta sonları hep mi geç oluyor bu kahvaltılar. Ne yapalım madem geç kahvaltı yapıyoruz şöyle sağlıklı ama kesinlikle diyet bir kahvaltı tabağı hazırlayıp tadını çıkaralım bari. Kırmızı ve yeşil biberler ile omlet ve salatalık, domates, yeşillikler. Bugün c vitamin desteklerimiz ise kapya biber ve çilek. Bizlere afiyet oldu bile.Hafta sonu koşturması başlayabilirsin artık. Prenseslerim sağolsun bol bol hareketli bir gün olacağından eminim. Bu arada hafta sonları diyetten çok sağlıklı yasam diye isimlendirebiliriz öğünlerimizi.

 

 

 

 

 

Mangal ile Zayıflama
Mangal ile Zayıflama

 İkindi Öğünü

Hafta sonu klasiklerinden mangalda yakıldıysa bize de yemek düşer. Izgara tavuk, salata ve közlenmiş biber. Afiyet oldu bile.Spor olarak da çocuklar ile parkta koşturduk,yetmedi bir saat kadar sahilde yürüyüş yaptık oda kesmedi birde ip atladık. Daha ne olsun.?Ne diyoruz öyleyse gideceksiniz zalım kilolar?

Önceki İçerikBol Proteinli Salata Günü: Kabak Salatası, Pancar Salatası ve Börülce Salatası
Sonraki İçerikSağlıklı Kahvaltıdan Sonra Çiriş Yemeği Yapma
Sağlıklı yaşamaya çalışan iki prenses annesi, kilo takıntılı, üstüne bide tiroitli. Yemek yemeyi seven birisi. Kilolarından kurtulmaya çalışan ama diyet yaparken evdekilere de sağlıklı yaşamı aşılayan bir anne. Kendimce yaptığım diyetle 72 kg dan 62'ye düşüşü ve bu kilo verme yolunda devam eden çabalarımı sizlerle paylaşıyorum. Ev işlerini, çocuklarla oyunu nasıl diyete çevirdim, onları paylaşıyorum, zayıflamak için her gün evimizde olan yiyecekleri, nasıl zayıfladığımı ve kendimce tariflerimi, deneyimlerimi paylaşıyorum..
Paylaş

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorum yapın
Adınızı Girin

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.