Güne Zinde Başlamanın En Diyet Yolu

4946
views

Güne zinde başlamak için:evdeysemgunaydin

* 1-2 lt su
* 1 tane  salatalık
* 1 tane limon
* 1 tane portakal
* 10-15 tane taze nane yaprağı
* 1 eli dolduracak kadar buz
Bu karışımın özelliği ne?
1. Salatalık: Proteinlerin vücutta kullanımı sonucu ortaya çıkan amonyakların karaciğer ve böbreklerden dışarı atılmasına yardımcı olmada etkendir..
2. Su: Vücudun sıvı ihtiyacını karşılar ve vücuttaki toksinlerin atımına yardımcı olur..
3. Limon: Sindirim sistemi için faydalıdır. Kabızlık, mide ağrı-bulantılarına, mide ekşimesi ve gaz sıkıntıları varsa faydalı olur.
4. Nane: Safra salınımını artırarak yağların yakılmasına yardımcı olmakla beraber, böylece sindirimi daha güçlü kılar. Ayrıca mide kaslarını gevşeterek krampları önler.
5. Portakal: İçeriğindeki flavonoidler bağışıklık sistemini uyarır. Kolesterol seviyesinin düşmesine yardımcı olur, virüs ve bakterilere karşı koruma sağlar.
Afiyet olsun.

Önceki İçerikKilo Vermeyi Geciktiren Toksinleri Vücuttan Atıcı Detoks Suyu
Sonraki İçerikKinoa Bitkisi Nedir ve Yararları Nelerdir ?
Sağlıklı yaşamaya çalışan iki prenses annesi, kilo takıntılı, üstüne bide tiroitli. Yemek yemeyi seven birisi. Kilolarından kurtulmaya çalışan ama diyet yaparken evdekilere de sağlıklı yaşamı aşılayan bir anne. Kendimce yaptığım diyetle 72 kg dan 62'ye düşüşü ve bu kilo verme yolunda devam eden çabalarımı sizlerle paylaşıyorum. Ev işlerini, çocuklarla oyunu nasıl diyete çevirdim, onları paylaşıyorum, zayıflamak için her gün evimizde olan yiyecekleri, nasıl zayıfladığımı ve kendimce tariflerimi, deneyimlerimi paylaşıyorum..
Paylaş

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorum yapın
Adınızı Girin

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.