Evde En Hızlı Kilo Verme Yöntemi

153
views

Evet arkadaşlar bir çoğumuz ev hanımı olduğumuz için sürekli evde canımız sıkıldıkça bir şeyler yediğimiz için, istenmeyen kilolarda ister istemez beraberinde gelir. Peki evde en hızlı kilo verme yöntemi nedir? diye düşünüdünüz mü? Ben düşündüm ve bu sayede 3 ayda 12 kilo verdim, sırrımı sizlerle de paylaşacağım.

Evde Hızlı Zayıflama Tüyoları

  • Öncelikle arkadaşlar, herşeyin başı su, bol bol su içeceksiniz günde 3-4 litre içtim ve boşaltım sistemi ile böbreklerim sürekli olarak çalıştı.
  • Beyaz ekmek out, kepekli ekmek in. Yani magazin programları gibi olsa da bildiğiniz kaliteli kepekli ekmek alıp 3 dilime kadar tüketebilirsiniz. Bu sizi rahatlıkla tok tutacak ve akşamları 1 dilim kepek ekmeği ile yoğurt yiyebilirsiniz.
  • Lifli yiyecekleri çokca tüketin. Lifli yiyecekler vücudumuza faydaları saymakla bitmez. Ama biz bunlardan ziyade midemizde lifli yiyecekler şiştiği için doygunluk hissi verecek. Bu yüzden her daim sebze yemeği yiyecekseniz, lifli yiyecekleri tercih edin.
  • Kilo vermeye karar verdiyseniz, beyin olarakta verin. Çünkü beyniniz zayıflamaya koordine olursa, doygunluk ve hızlı kilo yakacak olan vücudunuzdur.
  • Size tatlı olmaz! demeyeceğim. Tabi ki de olacak. Vücudunuzun tatlı ihtiyacını sütlü tatlılardan almasını sağlayın.
  • Sabahları canınız ne isterse onu yeyin. Zaten güç içerisin ev işi, çoluk çocuk derken fazlasıyla yakacaksınız. Önemli olan diğer öğünler!

Yukarıdaki maddelere dikkat ettiğinizde farkında olmadan vücudunuzdan su olarak değil yağ olarak zayıflayacağınızı unutmayın. Ben 3 ayda 12 kilo verdim bu maddeler ile.

Önceki İçerikKalıcı Güzelliğin Sırrı
Sonraki İçerikEn Sağlıklı Kış Sebzeleri
Sağlıklı yaşamaya çalışan iki prenses annesi, kilo takıntılı, üstüne bide tiroitli. Yemek yemeyi seven birisi. Kilolarından kurtulmaya çalışan ama diyet yaparken evdekilere de sağlıklı yaşamı aşılayan bir anne. Kendimce yaptığım diyetle 72 kg dan 62'ye düşüşü ve bu kilo verme yolunda devam eden çabalarımı sizlerle paylaşıyorum. Ev işlerini, çocuklarla oyunu nasıl diyete çevirdim, onları paylaşıyorum, zayıflamak için her gün evimizde olan yiyecekleri, nasıl zayıfladığımı ve kendimce tariflerimi, deneyimlerimi paylaşıyorum..
Paylaş

CEVAP VER

Lütfen yorum yapın
Adınızı Girin

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.