Duygu Özaslan ve Bobbi Brown İş Birliği

137
views

Duygu Özaslan’dan Harika Bobbi Brown Atağı

Blogger olmak hemen hemen herkesin rahatlıkla yapabileceği bir iştir. Bir hobin vardır ve bunun için bir internet günlüğü tutarak size de ingilizcesini yani blogger kelimesini kullanırlar. İşte makyaj dünyasında onlarca ünlü bloggerlar varken en özel olanı olan Duygu Özaslan’ın Bobby Brown Atağı yaparak Bobi Brown ile ortak olarak Duygu Özaslan serisi olarak 2 set makyaj malzemesi piyasaya sürüldü.

Duygu Özaslan ve Danla Bilic
Duygu Özaslan ve Danla Bilic

Global olarak bir çok ünlü insanın yaptığı bu girişim normal karşılanırken, Türkiye’ de bir ilk olarak insanları şaşırtıyor. Bobbi Brown kalitesini hemen hemen her kadın biliyor ve bu seriyi bir Türk ile çıkartmakta gurur verici. Ön satış olarak sunulan 5 dakikada makyaj seti ilk 30 dakika içerisinde tüketilerek aslında destekçilerinin çok olduğunun göstergesi oldu. Ayrıca set içerisinde Duygu Özaslan yazılı makyaj çantası da yanında hediye verilmekte. Duygu Özaslan youtube videosunda ürünlerin özelliklerini tanıttığı  Duygu Ozaslan X Bobbi Brown isimli videoyu izleyerek bilgi ve fiyat konusunda bilgilenirsiniz. Ayrca set 350 TL tamamı. Tebrikler Duygu Özaslan!

Önceki İçerikGöz Altlarına Işık Dolgusu Nasıl Yapılır ?
Sonraki İçerikKöpüksüz Şampuan Nedir ? Ne İşe Yarar?
Sağlıklı yaşamaya çalışan iki prenses annesi, kilo takıntılı, üstüne bide tiroitli. Yemek yemeyi seven birisi. Kilolarından kurtulmaya çalışan ama diyet yaparken evdekilere de sağlıklı yaşamı aşılayan bir anne. Kendimce yaptığım diyetle 72 kg dan 62'ye düşüşü ve bu kilo verme yolunda devam eden çabalarımı sizlerle paylaşıyorum. Ev işlerini, çocuklarla oyunu nasıl diyete çevirdim, onları paylaşıyorum, zayıflamak için her gün evimizde olan yiyecekleri, nasıl zayıfladığımı ve kendimce tariflerimi, deneyimlerimi paylaşıyorum..
Paylaş

CEVAP VER

Lütfen yorum yapın
Adınızı Girin

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.