Diyet Yaparken Tavuk Pide Yemenin Yolları ve Zayıflamanın İpucu

241
views

2.Etap 22.Diyet Günlüğü

Sabah kahvaltısı
Sabah kahvaltısı

Sabah:

Günaydın diyetçiler bugün de diyet kahvaltımıza haşlanmış yumurta ve yeşillikler birazda ceviz eşlik etti. Tabi ki ekmek yok zaten mantık şöyle karbonhidratları tamamen hayatımızdan çıkarmadan doğru tercihler yaparak doğru karbonhidratı yemek. Nasıl mı? Beyaz ekmek yerine tam tahıllı ekmek mümkünse kendimiz yaparsak daha içimiz rahat ederek tüketebiliyoruz. Pirinç yerine bulgur, şekerlemeler yerine meyve ve koyu yeşil yapraklı yeşillikler, hazır kahvaltılık gevrekler yerine Yulaf tercih ederek doğru karbonhidrat tüketimi yapmış oluyoruz. Bu da günün diyet tüyosu olsun böyle böyle gidecek bu zalım kilolar?

 

 

Kıymalı Pide
Kıymalı Pide

Öğlen:

Tavuklu pide yiyerek diyet mi olur… Evet olur bizim diyetimizde hiç bir yiyecekten yoksun kalmadan diyet yapıyoruz ben özellikle bu konuda Dr.Ayça Kaya’nın tavsiyelerini uyguluyorum. Hiç bir yiyecekten kendimizi mahrum etmeden denge yapıyoruz yediğimiz porsiyonlara ve yeme saatimize özen gösterdik mi hallolur. Sonuçta diyet yapmıyoruz biz sağlıklı seçimlerle kilo veriyoruz dimi ama…

 

 

 

 

 

21-1Akşam: 

Öğleden sonra yersen pideyi aksam dengelemesi için pul biberli yoğurt kurtarıcımız ile hem öğün atlamıyorum hemde metabolizmayı desteklemiş oluyorum. Diyet bir günde ne yapıyoruz özetlersek sabah mutlaka buyuk bir bardak su içmeden güne başlamıyoruz. Ardından sağlıklı bir diyet kahvaltı ve vazgeçilmezim şekersiz çay ardından bol bol hareket ediyorum. Her fırsatı değerlendirip mutlaka her gün yürümeye özen gösterip acıkınca öğün yapıyorum ama aksam saat 7 den sonra hiç bir şey yemiyorum ve bol su tüketiyorum.İste diyet hayatımın sıradan bir günü böyle geçti diyetçiler böyle böyle gideceksiniz zalım kilolar?

Önceki İçerikDiyet Yaparken Avokado Tüketimi
Sonraki İçerikÇift Fonksiyonlu Derin Dondurucu
Sağlıklı yaşamaya çalışan iki prenses annesi, kilo takıntılı, üstüne bide tiroitli. Yemek yemeyi seven birisi. Kilolarından kurtulmaya çalışan ama diyet yaparken evdekilere de sağlıklı yaşamı aşılayan bir anne. Kendimce yaptığım diyetle 72 kg dan 62'ye düşüşü ve bu kilo verme yolunda devam eden çabalarımı sizlerle paylaşıyorum. Ev işlerini, çocuklarla oyunu nasıl diyete çevirdim, onları paylaşıyorum, zayıflamak için her gün evimizde olan yiyecekleri, nasıl zayıfladığımı ve kendimce tariflerimi, deneyimlerimi paylaşıyorum..
Paylaş

CEVAP VER

Lütfen yorum yapın
Adınızı Girin

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.