Diyet Günlüğünde Patlıcan Yemeğini Çorba ile Destekleme

393
views

72.Diyet Günü

72.Diyet Günlüğünde Öğünlerimiz:

 

Sağlık Kahvaltısı
Sağlık Kahvaltısı

Sabah Kahvaltısı:

Günaydın güzel bir bahar gününde bahara yakışan bir tabak ile güne başladık. Diyet günlüğümüz de sağlıklı seçimler yaparken en çok da mevsiminde meyve, sebze seçmeye özen gösteriyorum. Ama tabaklarımızda yeşillikler her daim olur benim için ekmek yerine geçiyor. Aslında ben diyetimde tamamen ekmeği kesmiş değilim sadece sağlıklı tam tahıllı ekmek olduğu zaman yiyorum. Günü bol hareketle Sağlıklı seçimler ile geçiririm umarım.

 

 

 

 

 

Öğle Çorbası
Öğle Çorbası

Öğlen Yemeği:

Öğle öğünümüzde çorba candır. Bugün ki seçimimiz tarhana çorbasını. Gün içinde ılık limonlu su ile güne başladık.Sade kahvesiz yapamadığımız için kahvemizi de içtik. İkindide 4_5 adet çilek yedim ara öğünde. Akşam yemeğinde fazla yemek yememek için mutlaka ikindi ara öğünü yapmaya çalışırım.

 

 

 

 

 

72 Akşam Yemeği:

Aksam öğünümüz artık yaz kapıda kileri boşaltalım araştırması sonucu ortaya çıkmış kuru patlıcan yemeği. Yanında olmazsa olmaz salatamız afiyetle yendi, 10.000 adımı tamamladım. Diyet günlüğümüzü akşam ılık limonlu su ile kapatıyoruz. Ne diyoruz gideceksin zalım kilolar?

 

Önceki İçerikYaz Yemekleriyle Diyette Bezelye ve Kısır Tüketimi
Sonraki İçerikİçli Köfte ve Çilekli Yoğurt ile Diyetin Tadını Çıkarma
Sağlıklı yaşamaya çalışan iki prenses annesi, kilo takıntılı, üstüne bide tiroitli. Yemek yemeyi seven birisi. Kilolarından kurtulmaya çalışan ama diyet yaparken evdekilere de sağlıklı yaşamı aşılayan bir anne. Kendimce yaptığım diyetle 72 kg dan 62'ye düşüşü ve bu kilo verme yolunda devam eden çabalarımı sizlerle paylaşıyorum. Ev işlerini, çocuklarla oyunu nasıl diyete çevirdim, onları paylaşıyorum, zayıflamak için her gün evimizde olan yiyecekleri, nasıl zayıfladığımı ve kendimce tariflerimi, deneyimlerimi paylaşıyorum..
Paylaş

CEVAP VER

Lütfen yorum yapın
Adınızı Girin

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.