Diyet Günlüğünde 2.Etap İlk Diyet Günü

590
views

Yeni bir diyet maceramızla merhaba geçen kış yaptığım  diyet ile 72 den 62 ye indim. Yazında tam anlamı ile diyet ve spor  yapamasam da dikkat ettim ve şu an 60 kilo ile 2.etap diyetimize merhaba diyelim. Ama şunu anladım ben evimde daha rahat diyet yapabiliyorum adımız boşa evdeysem olmamış demek ki. Bu yıl ki hedefimiz 55 olsun bakalım kaç ayda ulaşacağım bu tiroit değerleri ile bu kadar kili verdiysem ben yaparım deyip motivasyonumu düşürmeden başlayalım artık. Çünkü zalım kilolar gidecek?

 

Kahvaltı
Diyet Kahvaltı

 

Tatildi ,bayramdı, yazdı, denizde derken gelgitli bir kilo düzeni ile bayramda abartmalarımızla tekrar tekrar anladım ki ben diyet yaşam tarzını seviyorum.Simdi artık evdeysem artık sıkı bir diyet kahvaltı tabağı ile güne merhaba diyelim.Bu hafta ekmek ve şeker yemicem ve bu hafta kaçamakları dengelemek için çok sıkı bir diyet planı yaptım.Yumurta yanında yeşilliklerimiz domates salatalık zeytin . Bu kadar bol yeşillik ekmek yerine kullanmak için ve bol lifli yapısı ile uzun süre tok tutacak. Kahvaltı yapıldı simdi klasik sporum ev temizliği beni bekler?

 

 

 

Atıştırmalık
Atıştırmalık

 

Bugün okullar açıldığı için öğlen dışarıda idim. Eve geldiğimde çok aç olduğum için hemen bir kahve ve light bisküvi yedim. Aslında sevmiyorum light ürünleri ama hazırda bir şey yoktu ne yapalım. Bol bol yürüdüm. Ayrıca bu öğle yemeğim kalori açısından çok ideal oldu. İlk gün için gayet iyi gidiyorum bence aferin bana?

 

 

 

 

 

Akşam Yemeği
Akşam Yemeği

 

Aksama kadar pek bir iyi gidiyorum bugün aferin bana ohhh motivasyonum da tavan. Zaten zayıflama işlerinin ilk kuralı inanmak değil mi? Akşam öğünüm de yeşil günümüze yaraşır zeytin yağlı yeşil fasulye yanında bir tane pazı sarması ve cacık. Akşam üzeri sade kahvemi de içtim misss gibi çalışsın metabolizma. Günümüzün bir analizini yapalım bakalım ilk günümüz nasıl geçiyor. Kilo vermek için mutlaka her gün yoğurt, yumurta, peynir, yeşillikler, sebze yememiz lazım yemek kısmı tamam gibi. 3 litre su içmek lazım su da tamam. En az yarım saat yürüyüş de tamam bence bugün tam anlamı ile diyet bir gün olmuş gecede mekiğimi çeker yatarım. O zaman gideceksiniz zalım kilolar…

CEVAP VER

Lütfen yorum yapın
Adınızı Girin

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.