Çorbayla Diyeti Dengelemenin Önemi ve Doğal Beslenme

409
views

79.Diyet Günlüğü

Beslenme ve Öğünlerimiz

Bol Yeşillikli Kahvaltı
Bol Yeşillikli Kahvaltı

Kahvaltı:

Bugün diyet günlüğümüz de hafif bir kahvaltı ile basladım.Peynir,zeytin,biber ve yeşillikler özellikle sabahtan hafif tutuyorum öğünleri bugün.Aksam yemeği dışarıda yiyeceğim zaman sabahtan itibaren çok dikkat ediyorum ki.Günlük alınan kaloriyi abartmayalım diye çok dikkat ediyorum.Kahvaltıdan sonra ilk ara öğünümü sade kahve ile yaptım.Malum metabolizmayı hızlandırıyor kendileri.

 

79-1Öğle ve Akşam Öğünü

Öğle öğünüm de de yine akşamı düşünerek yayla çorbası içtim. Hem tamamen aç gitmeyince iştahını kontrol etmek daha kolay oluyor.Aksam resim çekemedim dışarıda olunca çekiniyorum resim çekmeye. Akşam yemeğim de de karışık ızgara  yedim. Ekmeksiz yemedim yanında. Üstüne meyve ve tatlı servisine de hiç dokunmadım.Dışarı çıktığım zaman kızartmalara el sürmüyorum,asla asitli içecek tüketmiyorum, Ekstra sos gibi fazladan yağ almamaya özen gösteriyorum.Meyve ve tatlı servisi başlayınca ben çay yada kahve içiyorum.Bu şekilde denge sağlamaya çalışıyorum.Yemekten sonra birazda sahilde yürüdük.Çok verimli bir yürüyüş olmasa da hareketsizlikten iyidir.?O zaman ne diyoruz dışarıda çıksak  sağlıklı yaşamdan ödün vermiyoruz çünkü gideceksiniz zalım kilolar?

Önceki İçerikSağlıklı Kahvaltıdan Sonra Çiriş Yemeği Yapma
Sonraki İçerikOruç Tutarken Nasıl Diyet Beslenmeli , Yemeli
Sağlıklı yaşamaya çalışan iki prenses annesi, kilo takıntılı, üstüne bide tiroitli. Yemek yemeyi seven birisi. Kilolarından kurtulmaya çalışan ama diyet yaparken evdekilere de sağlıklı yaşamı aşılayan bir anne. Kendimce yaptığım diyetle 72 kg dan 62'ye düşüşü ve bu kilo verme yolunda devam eden çabalarımı sizlerle paylaşıyorum. Ev işlerini, çocuklarla oyunu nasıl diyete çevirdim, onları paylaşıyorum, zayıflamak için her gün evimizde olan yiyecekleri, nasıl zayıfladığımı ve kendimce tariflerimi, deneyimlerimi paylaşıyorum..
Paylaş

CEVAP VER

Lütfen yorum yapın
Adınızı Girin

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.