Chia Tohumunu Gün İçinde Farklı Öğünlerde Kullanımı

450
views

8.Diyet Günlüğü, 2.ETAP

Yumurtalı Kahvaltı
Yumurtalı Kahvaltı

Kahvaltı:

Günaydın dün ki çorba günümüzden sonra şişlikler indi bağırsaklarım rahatladı. İsterseniz yeşil çorbaya iki gün üst üste devam edebilirsiniz. Aslında acil durumlarda da çok ise yarıyor. İki gün içinde içine girilmesi gereken bir elbise varsa yeşil çorba tarifini mutlaka deneyin derim. Bugün kahvaltı yine klasik yumurta, yeşillikler, peynir, zeytin. Kahvaltıdan önce chia tohumunu da içtim. Gün başlayabilir artık.

 

 

 

 

 

Ara Öğün
Ara Öğün

 

Ara Öğün:

Öğle yemeği ve ara niyetine kahve ve bisküvi. Çok sevdim ben bunu. İşlerimi bitirip bir dinlenme molası oluyor benim için. Diyet yapıyoruz diye keyif saatlerimizden vazgeçecek değiliz.

 

 

 

 

 

 

Akşam Öğünü
Akşam Öğünü

Akşam Öğünü:

Akşam yemeğimizde kıymalı kabak, yoğurt ve makarna her şeyden biraz biraz. Tabi akşam yemeğinden önce chia tohumunu da içtim. Bu chia tohumu kürümü 15 gün yapıp beş gün ara verip tekrar 15 günlük kür olarak devam etmeyi düşünüyorum. Gelişmeleri paylaşırım sizinle. Gidecek zalım kilolar?

Önceki İçerikYağsız ve Tuzsuz Diyet Günlüğünde Çorba Günü
Sonraki İçerikYoğurt ve Kuru Yemişlerle Protein ve Enerji Dolu Diyet Günü
Sağlıklı yaşamaya çalışan iki prenses annesi, kilo takıntılı, üstüne bide tiroitli. Yemek yemeyi seven birisi. Kilolarından kurtulmaya çalışan ama diyet yaparken evdekilere de sağlıklı yaşamı aşılayan bir anne. Kendimce yaptığım diyetle 72 kg dan 62'ye düşüşü ve bu kilo verme yolunda devam eden çabalarımı sizlerle paylaşıyorum. Ev işlerini, çocuklarla oyunu nasıl diyete çevirdim, onları paylaşıyorum, zayıflamak için her gün evimizde olan yiyecekleri, nasıl zayıfladığımı ve kendimce tariflerimi, deneyimlerimi paylaşıyorum..
Paylaş

CEVAP VER

Lütfen yorum yapın
Adınızı Girin

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.