Çeçil Peyniri ve Yoğurt Uyumuyla Sağlıklı Zayıflama

146
views

2.Etap 19.Diyet Günlüğü

Penirli Zeytinli Kahvaltı
Penirli Zeytinli Kahvaltı

Kahvaltı:

Günaydın bugün yöresel bir peynir olan çeçil peyniri , zeytin ve bol yeşillikli bir kahvaltı yaptım. Peynir ile birlikte en güzel uyan Domates tabi ki de olmazsa olmaz.Yeşillikler deyip geçmeyelim maydanoz ve dereotu bir diyetçinin olmazsa olmazı olmalı. Tamam tiroitli diyetçiyim diye dereotu baş tacı fakat maydanozun da hakkını teslim etmek lazım. Maydanoz ayrıca ciddi bir C vitamin deposudur. Ayrıca yeşillikler iyi bir demir minerali alımı sağlıyor.? Bu da günü diyet püfü olsun.

 

 

 

 

tarçınlı yoğurt
tarçınlı yoğurt

öğlen:

Öğle yemeği yerine tarçınlı yoğurt ve muz hem doyurucu hemde tatlı isteğini bastırıyor. Zaten diyet yaparken yoğurdun yeri tartışılmaz. Öğlen kızımı okula bıraktıktan sonra yarım saat yürüyüş yaptım. Bol bol hareket olsun diye küçük kızım ile bol bol oyun oynuyorum. Üstüne ev temizliği çabası. Her fırsatı değerlendirmek lazım…

 

 

 

 

 

219-1Akşam :

Akşam yemeğinde kızım çok sevdiği için biberli ekmek yaptım. Bende dayanamadım bir dilim yedim o yüzden yanında çorba içtim malum çorba çok seviyorum. Bence çok faydalı. Aslında çorba diyetleri çok öneriliyor. Çünkü bir çok farklı sebze ve bakliyatları bir arada bulabileceğimiz bir yemek çok ta besleyici dediğim gibi sağlıklı beslenme ve diyet yaşamda mutlaka listemizde olması gerekiyor. Akşam yatmadan önce mekiğimi çekip yatarım. Gideceksiniz zalım kilolar?

Önceki İçerikDereotu ve Palamutla Diyet Beslenmenin Sırrı
Sonraki İçerikProtein Tozu Zararları
Sağlıklı yaşamaya çalışan iki prenses annesi, kilo takıntılı, üstüne bide tiroitli. Yemek yemeyi seven birisi. Kilolarından kurtulmaya çalışan ama diyet yaparken evdekilere de sağlıklı yaşamı aşılayan bir anne. Kendimce yaptığım diyetle 72 kg dan 62'ye düşüşü ve bu kilo verme yolunda devam eden çabalarımı sizlerle paylaşıyorum. Ev işlerini, çocuklarla oyunu nasıl diyete çevirdim, onları paylaşıyorum, zayıflamak için her gün evimizde olan yiyecekleri, nasıl zayıfladığımı ve kendimce tariflerimi, deneyimlerimi paylaşıyorum..
Paylaş

CEVAP VER

Lütfen yorum yapın
Adınızı Girin

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.