Buz banyosunun faydaları

329
views

Kadınların en büyük kabusu olan selülitlerden kırışıklıklara, tansiyondan kolesterole kadar pek çok konuda faydası olan buz banyosu, vücuda tam anlamıyla sağlık aşılıyor.

Cilt sarkmalarına iyi gelen buz banyosunun, damarları küçülterek ve kasarak selülit görünümünü ortadan kaldırdığı ortaya çıktı. DailyMail’in haberine göre İngiltere’de yayılan bu uygulama, 4 hafta boyunca düzenli olarak yapıldığında ciltte kalıcı etkiler bırakıyor.

BUZ BANYOSU SADECE GÜZELLEŞTİRMİYOR

Ayrıca NASA’nın araştırmalarına göre 12 hafta boyunca düzenli yapılan buz banyosu, vücudun soğuğa adapte olmasını, tansiyon ve kolesterolün düşmesini sağlıyor. Buz banyosunun bir etkisi de libidoyu artırması…

Önceki İçerikKoşmak sağlığın anahtarı
Sonraki İçerikDeniz suyunda 90’a yakın şifalı madde var
Sağlıklı yaşamaya çalışan iki prenses annesi, kilo takıntılı, üstüne bide tiroitli. Yemek yemeyi seven birisi. Kilolarından kurtulmaya çalışan ama diyet yaparken evdekilere de sağlıklı yaşamı aşılayan bir anne. Kendimce yaptığım diyetle 72 kg dan 62'ye düşüşü ve bu kilo verme yolunda devam eden çabalarımı sizlerle paylaşıyorum. Ev işlerini, çocuklarla oyunu nasıl diyete çevirdim, onları paylaşıyorum, zayıflamak için her gün evimizde olan yiyecekleri, nasıl zayıfladığımı ve kendimce tariflerimi, deneyimlerimi paylaşıyorum..
Paylaş

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorum yapın
Adınızı Girin

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.