Büyük Markalarda İndirim Başladı ! Kış – Bahar İndirimi

29
views

Büyük Markalarda İndirim Başladı ! Kış – Bahar İndirimi

Dünyaca ünlü H&M, Zara, Pull And Bear gibi markalar daha şimdiden sezon indirimine girdi. Hazır giyim sektörünün lider markaları bütün kadın ve erkekler tarafından yakından takip edilerek ürünlerini herkes almak istiyor. Fakat pahalı olan bu ürünleri almak için bazı zamanlar indirim zamanlarını beklemek gerekiyor. İşte o indirimler başladı.

indirim
sezon indirimi

H&M İndirimi Başladı

Bütün erkek ve kadın kategorilerinde en az %50 indirim ve ilk internet alış verişinizde kargo ücretsiz ve %20 indirimi fırsatı sizi bekliyor. İnternet istelerinden ayrıntılı ulaşabilirsiniz.

Zara İndirimi

Rakipleri arasında dünya devi olan Zara indirimleri ise çok farklı. Kimi ürünlerinde %50 kimi ürünlerinde %10 indirimleri başladı. Çoğu insan sürekli Zara markasını takip etmekte. 75 tl üzerine kargo ücretsiz ve indirimleri gözleri dolduran tarzda, vakit kaybetmeden web sitesini ziyaret ediniz.

Pull And Bear İndirimi

Pull and bear da H&M gibi bestsellers ürünlerini indirime soktu ve ürünleri zara ile aynı değerde ve modelde olsa da kalite farklı yine kumaş olarak oluyor. 17-25 yaş arasında kullanıcı kitlesine sahip olan bu marka da ücretsiz kargo. Fakat beden ölçüleri normal ölçülerden daha büyük olduğu için aldığınız ürünleri de bir beden küçük almayı ihmal etmeyin.

Önceki İçerikBel Fıtığına Neden Olan Alışkanlıklar Neler ?
Sonraki İçerikÇamaşır Makinesi Arızasında Nelere Dikkat Edilmeli?
Sağlıklı yaşamaya çalışan iki prenses annesi, kilo takıntılı, üstüne bide tiroitli. Yemek yemeyi seven birisi. Kilolarından kurtulmaya çalışan ama diyet yaparken evdekilere de sağlıklı yaşamı aşılayan bir anne. Kendimce yaptığım diyetle 72 kg dan 62'ye düşüşü ve bu kilo verme yolunda devam eden çabalarımı sizlerle paylaşıyorum. Ev işlerini, çocuklarla oyunu nasıl diyete çevirdim, onları paylaşıyorum, zayıflamak için her gün evimizde olan yiyecekleri, nasıl zayıfladığımı ve kendimce tariflerimi, deneyimlerimi paylaşıyorum..
Paylaş

CEVAP VER

Lütfen yorum yapın
Adınızı Girin

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.