Toparlanma ve Sağlıklı Beslenme Günü

441
views

66.Diyet Günlüğü

Diyet günlüğümüz de 66. Gün ile sağlıklı beslenmemize devam ediyoruz.

 

Sağlıklı Kahvaltı
Sağlıklı Kahvaltı

Günaydın kaç gündür çok abartmasam da diyete uygun beslenemedim. Hal böyle olunca yaza da az kalmışken. Acil toparlanma sürecini başlattım. Diyet günlüğümüze yakışır bir kahvaltı yaptım. Diyet sıkma yaptım. Kepekli acık ekmek sigara böreği gibi sarılır teflonda hafif ısıtılır bu kadar. Ben kepekli açık ekmek yada köy ekmeği de deniliyor tercih ettim ve peynirli yaptım. İstediğiniz iç harç ile yapılabilen bir hamur işi oldu. Tahminen iki tanesi bir dilim ekmeğe denk geliyor yanında domates zeytin , salatalık ve yeşilliklerle doyurucu sağlıklı kahvaltımız oldu.

 

 

 

 

Yoğurt ve Müsli
Müsli ve Yoğurt

 

Öğlende yoğurt,müsli ve tarçın karışımımız afiyetle yendi. Yürüyüş de tamam bu yaz incecik olmaya kararlıyım.

 

 

 

Metabolizma Hızlandırıcı Kahve
Metabolizma Hızlandırıcı Kahve

 

 

 

 

Kahvemizi içip metabolizmayı da

hızlandıralım. Yanında bir kurabiye yedim 🙁

3 litrede su gün içinde bitecek.

 

 

 

Zeytin Yağlı Barbunya Yemeği
Zeytin yağlı Barbunya

 

Akşam yemeğimiz zeytinyağlı barbunya ve yoğurtlu kabaklı salatam. Salatanın içinde bir kaşık kadar haşlanmış makarna 1 çiğ kabak var.Sarımsaklı yoğurt ile karıştırıp baharat ekledim. Tadı da çok güzel oldu.Tavsiye ederim.Diyet aksam yemeğimiz ile gayet sağlıklı bir öğün oldu. Ne diyoruz bu kez çok kararlıyız gideceksiniz zalım kilolar.?

Önceki İçerikBesinlerde Makro ve Mikro Değerler Nelerdir ?
Sonraki İçerikDiyette Müsli ve Çorba ile En İyi Diyet Günü
Sağlıklı yaşamaya çalışan iki prenses annesi, kilo takıntılı, üstüne bide tiroitli. Yemek yemeyi seven birisi. Kilolarından kurtulmaya çalışan ama diyet yaparken evdekilere de sağlıklı yaşamı aşılayan bir anne. Kendimce yaptığım diyetle 72 kg dan 62'ye düşüşü ve bu kilo verme yolunda devam eden çabalarımı sizlerle paylaşıyorum. Ev işlerini, çocuklarla oyunu nasıl diyete çevirdim, onları paylaşıyorum, zayıflamak için her gün evimizde olan yiyecekleri, nasıl zayıfladığımı ve kendimce tariflerimi, deneyimlerimi paylaşıyorum..
Paylaş

CEVAP VER

Lütfen yorum yapın
Adınızı Girin

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.