65.Diyet Günlüğü: Diyet Kaçamaklarından Korunmanın Sırrı

831
views
Diyet Kahvaltı
Diyet Kahvaltı

 

Günaydın günlerden pazartesi ve daha haftanın ilk gününden düzeni bozacağım için bol lifli bir kahvaltı yaptım. Süper tok tutucu yumurta ile çünkü bu pazar görünümlü pazartesi doğum gününe gideceğim için bari sabahtan dikkatli olalım dedim. Bugün diyet günlüğümüz de nasıl haftaya kaçamakla başlandığına örnek olsun diye paylaşıyorum?

 

 

 

 

 

 

65-1 Öğlen sade kahvemi içtim hatta yürüyüş bile yaptım. Artık kaçamak yapmaya hazırım. Madem gezmelerdeyim, bu rus mantısından, enfes rus salatasından zeytin yağlı dolma ve salatalardan afiyetle yedim. Doğum günü pastasından da bir çatal aldım. Hem öğlen hem aksam öğünüm oldu bu tabak. Aksam eve gelince bir kase baharatlı yoğurt yedim. Günün kapanışı böyle oldu. Benim kaçamak yapma yöntemimde böyle yarın sıkı bir günü kurtarma diyeti yapıp  dengeleyeceğiz artık. Böyle zamanlarda Dr.Ayça Kayanın tavsiye ettiği bir liste var onu uygulamak hep işe yaramıştır. Yarın karar veririm artık. Ne yapacağıma bir an evvel kendimi toparlamam lazım artık çok saldım bu aralar. İştahım motivasyonumu etkilemeye basladı ama yok yok yarın yeni bir başlangıç olacak. Sağlıklı diyetler hepimize?

Önceki İçerik64.Diyet Günlüğü: Diyette Motivasyon
Sonraki İçerikZayıflamaya Yardımcı Yiyecek Grubu ile Kilolara Elveda !
Sağlıklı yaşamaya çalışan iki prenses annesi, kilo takıntılı, üstüne bide tiroitli. Yemek yemeyi seven birisi. Kilolarından kurtulmaya çalışan ama diyet yaparken evdekilere de sağlıklı yaşamı aşılayan bir anne. Kendimce yaptığım diyetle 72 kg dan 62'ye düşüşü ve bu kilo verme yolunda devam eden çabalarımı sizlerle paylaşıyorum. Ev işlerini, çocuklarla oyunu nasıl diyete çevirdim, onları paylaşıyorum, zayıflamak için her gün evimizde olan yiyecekleri, nasıl zayıfladığımı ve kendimce tariflerimi, deneyimlerimi paylaşıyorum..
Paylaş

CEVAP VER

Lütfen yorum yapın
Adınızı Girin

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.