60.Diyet Günü: Tost ve Ekmek Dahil Yiyerek Zayıflama

5026
views
Diyet Günlüğü: Kahvaltı
Diyet Günlüğü: Kahvaltı

Günaydın diyet günlüğümüz de bugün yeşillikler, domates ve salatalığımıza tost eşlik etti. Tostumuzu çavdar ekmeğinden ve beyaz peynirli ve yağsız olarak yaptık. Beyaz ekmek yemiyoruz evet fakat karbonhidratı hayatımızdan çıkarırsak tatlı krizlerimiz çok artar. O yüzden sağlıklı tahıllı, tam buğday, çavdar yada kepek ekmek tercih etmeliyiz. Onda da porsiyon ayarlamasını çok iyi yapmamız gerekiyor. Bu şekilde olduğu sürece tost da yeriz kiloda veririz.? Boşa demiyoruz gideceksin zalım kilolar?

 

Diyet Listesinden: Kahve
Diyet Listesinden: Kahve

 

 

 

Sade kahvemiz ile bir parça çikolata yedim.
Ama dengeleriz biz.
Kahve candır çalış Metabolizma çalış. (:

 

 

 

 

 

Diyet Salata
Diyet Salata

 

 

Öğle yemeğimiz patates salatası oldu. Yağ zeytinyağı olsa da ölçülü, tuzu az ve bol yeşillikli lezzetli bir salata oldu.

 

 

 

 

 

 

Diyet Öğün: Akşam Çorbası
Diyet Öğün: Akşam Çorbası

Akşam yemeğimizde erişteli yayla çorbası. Pirinç kullanmaktan kaçındığım için yayla çorbasını bulgur,ev eriştesi bazende rendelenmiş sebzeler ile yapıyorum. Prensesler yoğurtlu çorbaları severek yiyorlar daha ne ister bir anne. Çorbanın yanında öğlenden kalmış patates salatasına biraz daha yeşillik ve domates ekledim. O yüzden ekmek yemedim. Sağlıklı beslenmenin ilk şartı denge gün içinde yediklerinizi dengele seçerseniz kilo almazsınız. Tecrübe ole sabit? Ne diyoruz gideceksin zalım kilolar?

 

 

 

 

 

Diyet Atıştırmalık
Diyet Atıştırmalık

 

Akşam çayımızın yanında badem yedim. Bazen karnımız aç olmasa bile atıştırmalık bir şeyler istiyor insan. Öyle zamanlarda ceviz ve badem diyet yapanlar için en güzel alternatif oluyor. Diyet günlüğümüz de içmemiz gereken su miktarı da tamam. Gece hareketlerimizi yapıp yatıyoruz ? Her anı değerlendirmek lazım çünkü incecik olmak istiyorummm?

CEVAP VER

Lütfen yorum yapın
Adınızı Girin

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.