59.Diyet Günü: Doğum Gününde Diyete Devam Etmek ! :)

4969
views
Diyet Günlüğü: Sabah Kahvaltısı
Diyet Günlüğü: Sabah Kahvaltısı

Günaydın bugün günlerden doğum günüm ise ve ilerleyen saatlerde pasta yiyeceksem, hafif ve besleyici bir kahvaltı ile güne ve yeni yaşıma merhaba dedim. Tabi kide yeni yaşımdan öncelikli beklentim sağlıklı ve mutlu bir hayat ama azcık daha fit olmayı da bekliyorum yeni yaşım. Haberin olsun öyle yaş 30’u geçmiş metabolizma çalışmıyor triplerini istemiyorum. Ben prenseslerim için sağlıklı olmak zorundayım.? ne diyoruz geri kalan kilolar yeni yaşımda sizde gideceksiniz?

 

 

 

 

Diyet Öğün: Öğlen
Diyet Öğün: Öğlen

 

Buda leziz mi leziz öğle yemeğim. Nohut salatası candır. Bitkisel protein kaynağıdır. Yüksek kalitede protein kaynağı olduğu için diyet yapanlar çok faydalı çünkü uzun süre tokluk hissi veriyor.? Ne diyoruz gideceksiniz zalım kilolar?

 

 

 

 

 

 

Diyet Akşam Yemeği
Diyet Akşam Yemeği

 

Önce bir itiraf gelsin ikindi ara öğünüm küçük bir dilim yaş pasta idi. Ne yapayım doğum günümdü ama. Bu arada resimlerini çekmediklerim var. Sabah kalkınca ılık zencefil, limon, çubuk tarçınlı suyumu içtim. Kahvaltıdan sonra sade kahvesiz olmaz malummm kahvemi de içtim. Aksam yemeğim de de çok sevdiğimiz domatesli bulgur pilavı ve salata yedim. Bugün bol bol hareket ettim. Bence pasta kaçağına rağmen diyet açısından kötü bir gün değildi bence.? Ne diyoruz her koşulda sağlıklı yasama ve diyete devam?

CEVAP VER

Lütfen yorum yapın
Adınızı Girin

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.