56.Diyet Günlüğü: Kebap Yiyerek Zayıflama

4992
views
Diyet günlüğü: Kahvaltı
Diyet günlüğü: Kahvaltı

Günaydın bugün yine diyet günlüğümüz de farklı bir kahvaltı alternatifi denedim. Sonuçtan da çok memnun kaldım. Sağlıklı beslenme zincirinin başında gelen yeşil yapraklı sebzelere zenginlik kata otlar ile omlet pazı, ebegümeci, ısırgan ve yeşil soğan ile yapılan omlet. Çok leziz oldu. İster otlu omlet deyin ister yeşil menemen ama mutlaka deneyin. Soğan ve otlar kavrulur üzerine limon sıkılır bu kadarda basit. Yanında sanki yeşilimiz az gibi yeşillikli bir salata tabağı ve zeytinler ile çok doyurucu bir kahvaltı oldu.

 

 

 

Diyet Günlüğü: Kebap
Diyet Günlüğü: Kebap

 

Bu öğlende yine kebaplı bir ödül günü oldu.Evet kebap sevdiğim hemde çok sevdiğim doğrudur. Ama motivasyon düşmesin çünkü bizim diyet de denge esas. Kebapta yeriz kiloda veririz. ?

 

 

 

Diyet Günlüğü
Diyet Günlüğü

 

 

 

Sade kahve candır. Metabolizmanın hızlanması

gerek o kebabı yakması gerek?

 

 

 

Diyet Günlüğü: Akşam Yemeği
Diyet Günlüğü: Akşam Yemeği

 

Öğlen de yersen kebabı akşama baharatlı yoğurda talim ederiz. Dedim ya bizi. Diyet de denge esas çünkü kilo yavaş yavaş veriliyorsa bir süre sonra diyet beslenme insanı sıkabiliyor böyle kaçamaklar sayesinde midemize Küçük sürprizler yapıp mutlu oluyoruz. Sonuçta bu kilolar gidecek eriyeceksiniz zalım yağlar ?

CEVAP VER

Lütfen yorum yapın
Adınızı Girin

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.