5 Günlük Sıkı Diyet Günlüğü ve Diyet Beslenme

340
views

6.Diyet Günü, 2.ETAP

Diyetlik Kahvaltı
Diyetlik Kahvaltı

Kahvaltı :

Günaydın ilk beş günlük sıkı diyet beslenme ile bayramda alınan kilolardan kurtuldum şimdi sağlıklı beslenme ve dikkatli seçimlerle ile diyete devam. Şu an güncel kilom 59,300 bu yıl acelem yok. Hedefim 55 e ulaşmak için yavaş yavaş devam edeceğim. Biliyorsunuz bu benim yaşam şeklim. Çocuklarıma da örnek olmam gerektiği için ömürlük devam sağlıklı yaşama. Kahvaltıdan önce yine bir tatlı kaşığı chia tohumunu büyük bir bardak su ile içip güne başladım. Kahvaltıda da yumurta can protein kaynağımızı dereotu, domates, salatalık biraz peynir ve zeytinle afiyet ile yedim. Ardından da geleneksel sporum ev temizliğini yaptım. Evet tiroidlerime rağmen kilo veriyorum fakat ciddi bir basen ve göbek çalışmam gerekiyor. Bu yıl ki hedeflerim bu diyet ise ericeksiniz zalım kilolar?

 

Kuruyemiş
Kuruyemiş

Öğlen Öğünü:

Öğle yemeği yine yemedim sanırım bu düzene bir süre daha devam edeceğim. Saat 15:00 gibi sade kahve yanında kuru yemişler yedim. Biraz da bu acıkmama durumu chia tohumundan kaynaklanıyor. Gün içinde şekersiz cay ve bol su içtiğim için acıkmaya fırsatım kalmıyor. Akşam yemeğine bir saat kala yine bir tatlı kaşığı chia tohumu ve su içip akşam da az yememe yardımcı olacak. Böylece hem az yiyorum hemde vitaminler açısından vücudumu desteklemiş oluyorum. Öğlen kızımı okula bıraktıktan sonra biraz yürüyüş yapıp geliyorum eve. Her anı spora çevirip hareketimizi arttırmamız lazım.

 

 
98-2Akşam Öğünü:

Akşam yemeğim de de havaların soğumasını fırsat bildim. Mercimek çorbası ekmek yerine bir tane lorlu börek ve yeşillik. Afiyet oldu bile. Akşam yatmadan da mekiğimi çekip yatarım. Günüm gayet hareketli ve diyete uygun geçti. Sağlıklı yaşama devam. Bye bye kilolar?

Önceki İçerikProtein ve Diyet Besinlerle Zayıflamanın Odak Noktası
Sonraki İçerikYağsız ve Tuzsuz Diyet Günlüğünde Çorba Günü
Sağlıklı yaşamaya çalışan iki prenses annesi, kilo takıntılı, üstüne bide tiroitli. Yemek yemeyi seven birisi. Kilolarından kurtulmaya çalışan ama diyet yaparken evdekilere de sağlıklı yaşamı aşılayan bir anne. Kendimce yaptığım diyetle 72 kg dan 62'ye düşüşü ve bu kilo verme yolunda devam eden çabalarımı sizlerle paylaşıyorum. Ev işlerini, çocuklarla oyunu nasıl diyete çevirdim, onları paylaşıyorum, zayıflamak için her gün evimizde olan yiyecekleri, nasıl zayıfladığımı ve kendimce tariflerimi, deneyimlerimi paylaşıyorum..
Paylaş

CEVAP VER

Lütfen yorum yapın
Adınızı Girin

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.