43.Diyet Günlüğü: Yeşillikler ile Koy-Karıştır Salatası ve Sağlıklı Seçimler

5142
views
Diyet Kahvaltı
Diyet Kahvaltı

 

Günaydın bugün kahvaltımızın starı ne bulursan koy karıştır adlı kahvaltı salatamız çok leziz oldu herkese tavsiye ederim. Marul,dereotu,maydanoz,nane, kereviz sapı,ceviz,domates,salatalık,peynir,zeytin karıştır baharat at bu kadar. Gayet sağlıklı bir kahvaltı alternatifi oluyor benden söylemesi. Ne diyoruz sağlıklı seçimler ile seni yeneceğiz metabolizma?

 

 

 

 

Diyet Öğün
Diyet Öğün

 

Kahvaltı geç yapılınca öğle öğünü de geç yapıldı yağsız ve tuzsuz haşlanmış makarna ile yapılmış ton balıklı salata. İceberg marul,yeşil soğan, maydanoz, dereotu,roka tonbalık, makarna ve bol baharat birazda limon afiyetle yedim. Çok doyurucu oldu. Özlemisim makarnayı.Çok doyurucu bir salata oldu. Gün boyu aşırı hareketli geçti.10.000 adım tamamlandı ve bol bol temizlik yapıldı.Aksama acıkmam mümkün değil.?Ne diyoruz makarnada yeriz kiloda veririz?

 

 

 

 

Diyet Öğün
Diyet Akşam Yemeği

 

Malum makarna yemenin keyfi ile pek acıkmayınca sağlıklı bir alternatif olsun ilerleyen saatlerde acıkmayalım diye baharatlı yoğurt imdada yetişti. Bu arada düzenli yoğurt tüketen insanlarda özellikle karın bölgesindeki yağlarda ciddi oranda azalma gözlemlenmiş!… Özellikle Dr.Ayça Kaya diyetlerde yoğurt tüketimini destekliyor.Ufaktan bir paylaşım yapayım dedim?Neyse efendim ne diyoruz sağlıklı beslenme,diyet,spor eninde sonunda gideceksiniz zalım kilolar?

CEVAP VER

Lütfen yorum yapın
Adınızı Girin

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.