39.Diyet Günlüğü: Sağlıklı Beslenmenin Kuralları ve Diyetin Altın Noktaları

5224
views
Diyet Kahvaltı
Diyet Kahvaltı

Sabah Kahvaltısı:

Günaydın hafta sonu ailecek sağlıklı kahvaltımız leziz omletimiz azcık pastırma ile pisti bol yeşillik birazda zeytin afiyet oldu bile. Bol şekersiz çay içildi. Sabahları prenseslerim sayesinde bol bol hareket ettim. Bence böyle bir kahvaltıyı hak ettim. Bu arada yanında bir dilim tam buğday ekmeği yedim. Aslında bugünkü kahvaltımız diyet değil sağlıklı kahvaltı alternatifi oldu. Ne yapalım biz yiyerek zayıflıyanlardanız. Ben hem diyet yapıp hemde kızlarıma sağlıklı beslenmeye alıştırmak isteyen bir anneyim o yüzden bu kilolar yemek yiyerek gidecek. Oh hem istediğimi yiyecem hemde zayıflıyacam ohhh?

 

 

Diyet Kahve
Diyet Kahve

 

 

 

 

Günlerden hafta sonu olunca
sade kahve keyfimiz missss :))

 

 

Diyet Ara Öğün Listesi
Diyet Ara Öğün Listesi

 

Öğle Öğünü:

Öğle öğününde bulgur salatam küçük görümcemin tarifi, sağlıklı beslenen görümce candır. Bulgur canım teflonda çok çok az yağ ile sade pilav gibi pişirilir. İçine sevdiğimiz baharatlar eklenir. Sevdiğimiz yeşillikler eklenir biraz limon ve nar ekşisi eklenir afiyetle yenir. Kısıra alternatif olabilir. Sağlıklı beslenme bol hareket ve bol su günümüz böyle geçiyor. Ne diyoruz gideceksin zalım kilolar…?

 

 

 

39-3

 

Akşam biraz keyifsizim yemek yemek,yapmak hiç bir şey istemiyorum.Evde ne varsa iste…. bir tabak yaptım kendime.Bugünde böyle oldu. Motivasyonum düştü biraz yarına toparlarım inşallah…?

CEVAP VER

Lütfen yorum yapın
Adınızı Girin

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.