35.Diyet Günlüğü: Kerevizin Faydası ve Zayıflamaya Etkisi

5327
views
Diyet Günlüğü Kahvaltısı
Diyet Günlüğü Kahvaltısı

 

 

Günaydın bugün çok sevdiğimiz komşu teyzemiz bize kahvaltı için zeytin salatası hazırladı. Ellerine sağlık çok da güzel yapıyor öyle olunca yumurta rafa kalktı ve kahvaltımız bol yeşilliklerimiz, çörek otlu peynirimiz ve zeytin salatası bir dilim tam buğday ekmeği ile yapıldı. Bol sohbet ve şekersiz çay ile geç ve uzun bir kahvaltı oldu. Diyet yaparken aslında öğün atlamak iyi değil ama benim bugün tüm günüm ertelemeli olacağa benziyor. Ne diyoruz sağlıklı beslenme ile yeneriz kilolar seni?

Diyet Listesi Öğle yemeği
Diyet Listesi Öğle yemeği

 

Geç kahvaltıdan sonra bir de gezmeye gidersek ana öğün ve ara öğün birbirine giriyor. Gezmede tatlılar kekler börekler beni ye beni ye der gibi dursa da seçtiklerime çok dikkat ettim ve patates salatası, kabak salatası ve bir dilim börek yedim. Bugün diyet açısandan cok verimli bir gün olmasa da dikkatli olmaya çalıştığım bir gün oldu.

 

Diyet günlüğü Akşam Yemeği
Diyet günlüğü Akşam Yemeği

İyi aksamlar kereviz son demlerini yasarken bir portakallı kereviz yapmak lazım dimi ama. Yanına fırında pişmiş kabak ve yeşilliklerimizle sağlıklı bir aksam öğünümüz oldu. Bu aralar kilom direnç gösteriyor yine ve tiroitler yine çalışmama kararı aldı sanırım. Metabolizmayı bir şaşırtmam lazım. Ne diyoruz sağlıklı beslenme ve bol aktivite ile yeneriz kilolar seni?

CEVAP VER

Lütfen yorum yapın
Adınızı Girin

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.