33.Diyet Günü: Doğal Beslenme ve Doğal Yeşilliklerle Beslenme

5450
views
Yeşillikli Kahvaltı
Yeşillikli Kahvaltı

 

Günaydın günlerden pazar olunca kahvaltı da geç yapılınca menemen yapar bol yeşillikle yeriz. Domates bildiğiniz gibi piştiği zaman faydaları çok artan bir sebze. o yüzden menemen candır ;)) Bahar geldi sebzeler,meyveler arttı. Buna en çok sevinen benim sanırım yeşilliklerim arttı. Gerçekten Artık bir öğünümde yeşillik olmazsa o öğünü eksik hissediyorum. Ne kadar da çok severmişim ben. Diyet yaparken zorlanmadığım tek konu yeşillik ve salata tüketimi oluyor. Annem küçücük çocukken bile limonlu marul yemeyi sevdiğimi söylüyor. 😉 Ne diyoruz sağlıklı beslenerek yeneceğiz metabolizmayı?

 

 

 

Kahve
Kahve

Geç kahvaltı yapınca kahve saatimiz şaştı,sade kahvem öğle öğünüm oldu. Öğle yemeği yemedim 6_7 adet badem ve iki kayısı yedim.

 

 

 

Diyet Kısır
Diyet Kısır

 

 

Geç kahvaltı ve atlanan öğün erken akşam yemeği demek.Saat 17:00 gibi kısır yaptık. Tamamen köydeki doğal ürünlerle leziz mi leziz bir kısırdı. Güzelce yedim. Aksam acıkmam mümkün değil bugün çocuklarla oyun oynarken bayağı ip atladım. Gezmelerde olunca düzen bozuluyor elimden geldiği kadar dikkat ettim artık yarin yine özenli bir menü yapmam lazım.? ne diyoruz zalim kilolar bye bye?

 

CEVAP VER

Lütfen yorum yapın
Adınızı Girin

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.