28.Diyet Günü: Düzenli Beslenerek, Hızlı Kilo Vermeye Devam Etmek

5619
views
28.Diyet Günü Kahvaltısı
28.Diyet Günü Kahvaltısı

 

Günaydın dün yaptığım kabak detoksu ile –200gr vermişim. Bence bir günde çok çok iyi benim gibi tiroidli için 200 gr bile çok kıymetli. Pırasalar bitmeden bir pırasalı omlet keyfi ile karşınızdayım. Sağlıklı beslenmenin olmazsa olmazı sebzeler ve yumurtanın arkadaşlığı çok iyi oluyor ısrarla tavsiye ederim.  Maydanozumuz zeytinimiz ve tam tahıllı ekmek bide şekersiz çay ile harika oldu. Bugün bol yürüyüşlü bir gün olacak benim için. Sanırım ara yapmaya fırsatım olmayacak. Ne diyoruz zalım kilolar yenecem sizi?

 

 

 

28.Gün Diyet Öğle Yemeği
28.Gün Diyet Öğle Yemeği

 

Bugün öğlen biraz omega alalım dedik prensesimin canı balık istemiş. Balıklarımızı biraz baharatlayıp, soya sosunda beklettim. Sonrada canım teflon tencerede çok çok az yağ ile aslında sadece fırça ile tencerenin dibini yağladım. Çünkü somon zaten bol yağlı bir balık güzelce pişirdik aslında fırında daha iyi sonuç alabilirsiniz ,teflona bir kaç biberde attım. Yanında tabi ki de salata ile salataya yağ ve tuz koymadım. Çok leziz ve pratik oluyor tavsiye ederim. Bu arada somon hem çocuklar için hemde biz büyükler için çok faydalı. Omega candır
Hele ki somon omega-3 yağ asitlerinin mükemmel bir kaynağıdır. Bu aralar balığı az tüketiyorum artık biraz daha ağırlık vermeyi düşünüyorum. Nede olsa sağlıklı beslenme zincirinin önemli halkalarından balık candır. Aklımda iken söyleyeyim diyetisyenlerin de çok tavsiye ettiği bir balıktır.?Ne diyoruz diyet değil yaşam tarzı sağlıklı beslenme ile yeneriz bu kiloları?

 

28.Diyet Günü Akşam Yemeği
28.Diyet Günü Akşam Yemei

 

Akşam öğünümüz sağlıklı bir tabak olmasına özen gösterdiğimiz 3 kaşık zeytinyağlı patlıcan,2 kaşık kuru fasülye susuz olarak ve salatamızla tabağımıza yerleşti, ne de iyi oldu. Sağlıklı beslenmenin en güzel yanı bu olsa gerek. Her şeyden yiyoruz. Bugün koşturması bol bir gün oldu benim için. O yüzden kahve içemedim ama olsun akşam yemeği üstüne kahve keyfi yaparım bende. Türk kahvesi de candır hemde metabolizmayı hızlandırır. Gideceksiniz zalım kilolar?

 

CEVAP VER

Lütfen yorum yapın
Adınızı Girin

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.