27.Diyet Günü: Bal Kabağı Detoksu ve Toksinlerden Arınma

8001
views
Sabah Kahvaltısı
Sabah Kahvaltısı
Sabah Kahvesi
Sabah Kahvesi

Günaydın diyet dostları bugünün adı bal kabağı olsun. Bu sabah farklı bir deneme yapacağım. Şeyda Coşkunu bilirsiniz onun detoks programından bal kabağı detoksunu yapıyorum. Biraz araştırma yaptım ara ara detoks yapmak vücutta biriken toksinlerin atılmasına  yardımcı oluyormuş. Malum hafta sonu da çok kaçırınca elime de köyden gelmiş bal kabağı geçince tam zamanı diye düşündüm. İki kase küp küp doğranmış bal kabağını 1 fincan su iki çubuk tarçın ve 4_5 tane karanfil atıp yumuşayana kadar pişirilir ve afiyetle yenilir. Sağlıklı zayıflamak isteyenlere tavsiye ederim. İnanılmaz tok tutuyor. Aralarda maydanoz,limon,zencefil ile yapılmış bitki çayı içip toksinlerin atımını hızlandırıyoruz. Bugün 1 saatte yürüyüş yaptım mı harika bir gün olmuş olacak. Ne diyoruz sağlıklı beslenme ile arada vücudu da şaşırtarak kiloları şaşkına çevirecez?

Detoks da olsa sade kahvesiz olmaz. Yürüyüşümüz de tamam. Akşamda mekik squat ve birazda ip atlayarak hareketlerimizi tamamlıyoruz.

Öğle Yemeği 27.Gün
Öğle Yemeği 27.Gün

 

Öğleden sonra kabaklara tarçın serpip çiğ olarak yedim. Bu kadar güzel olduklarını hiç tahmin etmiyordum. Ara ara öğünlerimde bal kabağı kullanmalıyım bence. 3 öğün aynı şeyi yemekten hoşlanmadığım için öğlen çayımın yanında çiğ olarak tükettim. Diyet yapmayı seviyorum sanırım ben. Sağlıklı beslenmek beni mutlu ediyor.?Hem yemek yemeyi sevip hemde bu diyet beslenmeden zevk almakta farklı bir durum olsa gerek.

 

 

 

 

Akşam Yemeği 27.Gün
Akşam Yemeği 27.Gün

 

Akşam öğünümüzde de kabağımızı yedik. Gün boyu çok açlık yada halsizlik olmadı gayet tok tutuyor. Kilo olarak bişiler gitti mi bilmiyorum yarın sabah belli olur o. Ama haftada bir bu tarz arınma gayet iyi olur diye düşünüyorum. Şeyda Coşkun candır artık?. Aslında aksam ben üzerine çörek otu ekledim ya iste onu siz yapmayın pek güzel olmadı yakışanı tarçın kesinlikle. Günü kabakla kapattım. Yatmadan maydanozlu zencefilli limonlu çayda içtim mi tamamdır. Ne diyoruz diyet deki herkesin yağları bir gün eriyecek?

CEVAP VER

Lütfen yorum yapın
Adınızı Girin

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.