25.Diyet Günü: Hızlı Kilo Vermenin Sırrı: Düzenli ve Sağlıklı Beslenme

6869
views

25-

Kahvaltı da bugün gezmedeyiz, artık çevremizdeki insanlarda sağlıklı zayıflama ve diyet konusunda bizi destekleyince böyle güzel kahvaltılarımız oluyor. Arkadaş sağolsun bol yeşillikli bir kahvaltı hazırlamış kabaklı ve lorlu omlet de çok leziz olmuştu. Bol sohbet ve sınırsız çay ile diyet kahvaltımız çok güzel geçti. Yanında ceviz zeytinde yedim. Tabi ki de ekmeksiz. Zaten bu tarz omletler ile pek ekmek yeme ihtiyacı duymuyorum. ne diyorduk sağlıklı beslenme ile seni yeneceğiz kilolar?

 

 

25-1

 

Güzel kahvaltı üstüne sade kahve de çok güzel oldu. Ellerine sağlık arkadaşımın. Gün içinde bol bol su içmeyi de ihmal etmiyoruz. Eğer diyet yapıyorsak günlük 3 litre suyu da içeceğiz…

 

 

 

 

 

25-2

Bu nasıl diyet her şeyi de yiyoruz ama bizim diyetimizin özü bu sağlıklı beslenerek canımızın her istediğini yiyerek Zayıflamak. Bir lahmacun bol yeşillik biraz mor lahana ve kuskus salatası. Afiyet oldu bile. Öğle öğünümü saat 15:00 civarında yedim. Akşama yine hafif birseyler yerim.

 

 

 

 

 

25-3

İşte akşam öğünümüz iki gündür akşamları yoğurt yiyorum farkındayım. Ama saat 15:00 gibi öğle yemeğimi yiyince akşam aç olmuyorum bende hem her gün yoğurt tükete bilmek için hemde hafif ve az kalorili diyete uygun bir akşam öğünü yapmak için bu karışımı tüketiyorum. Yoğurt ev yoğurdu içine pul biber, kekik, sumak ve çörek otu atıp, afiyetle yiyorum. Ne diyoruz diyet beslenerek eriyeceksiniz yağlar?

CEVAP VER

Lütfen yorum yapın
Adınızı Girin

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.