23.Diyet Günü: Tatlıdan Uzak Durarak Hızlı Kilo Verme

5819
views

Hızlı Kilo Verme Yollarından: Diyet Günlüğü

Sabah Kahvaltısı
Sabah Kahvaltısı

Günaydın bugün yine müsli günü :)) ben ekmeği fazla sevmediğim için karbonhidrat açısından düşük bir beslenmem var. Karbonhidrat ihtiyacı vücuda tatlı krizi alarmı veriyor , bende bunu engellemek için ara ara bol yulaflı müsli tüketiyorum. Bugünde içine yarım muz iki dilim armut doğradım ve süt,tarçın  gayet de lezzetli oldu. Tavsiye ederim. Bol bol su içmeyi de ihmal etmiyoruz. Özellikle yemeklere oturmadan önce içilen su az yememize yardımcı oluyor. Ne diyoruz zayıflıcaz başka yolu yok?

 

 

 

 

Ara öğün
Ara Öğün
Diyet Günlüğü Kahvesi
Diyet Günlüğü Kahvesi

 

Ara öğünde sade kahvem ve bir parça bitter çikolatamı güzelce içtim. Öğle öğününde güzel bir yayla çorbası afiyetle içildi üzerindeki pul biber ve kekiklerden belli olmasa da o bir yayla çorbası :). Bol bol yürüdüm bol hareket ediyorum. Bol suyumuzda içildi afiyet oldu bile bize. Ne diyorduk zalım metabolizma çalış artık?

 

 

 

 

Diyet Akşam Yemeği
Diyet Akşam Yemeği

 

İyi akşamlar bugün aksam yine çorba ve yanında karnı bahar mantısı yedim. Saat 19:00 itibari ile ağzımın kilidini taktım. Akşam belirli bir saatten sonra hiç bir şey yememek gerekiyor uyumadan en az 4 saat önce yemek yemeyi bitirmek lazım. Ben canım bir şeyler isterse yeşil çay, türk çayı,limonlu ılık su yada tarçın çayı içerek bu isteğimi bastırıyorum. Her gece mutlaka mekik ve basen hareketleri yapmadan yatmamaya özen gösteriyorum. Ne diyorduk ZAYIFLİCAM başka söze gerek yokkk?

CEVAP VER

Lütfen yorum yapın
Adınızı Girin

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.