22.Diyet Günü: Diyet Yemekler ve Diyet Günlüğü

6860
views

Diyet Günlüğünde Beslenme Şekli Nasıl olmalı ?

Diyet Beslenerek, Nasıl Zayıflanır ?

Sağlıklı Kahvaltı
Sağlıklı Kahvaltı

 

Bu sabahta ılık limonlu suyumu içtim ve güzelce kahvaltımı yaptım. Kahvaltıda yumurta ve yeşillikler benim olmazsa olmazım sanki, onları yemezsem doymuyormuşum gibi geliyor. Ekmek yine yemedim artık aklıma bile gelmiyor ekmek. Peynirimiz çörek otlu, yumurtamız pul biberli, yeşilliklerimiz bol limonlu oldu. Bize afiyet oldu bile 😉 Ben meyve pek yemiyorum. Buna çözüm olarakta resimde görünmüyor ama kahvaltıdan sonra çeyrek armut yedim, tarçın ekeledim üstüne de. Bu aralar yine  tatlı istekleri başladı bende. Ne diyorduk gideceksin kilolar?

 

 

 

Diyet Kahve
Diyet Kahve

 

 

Sade kahvesiz olmaz ?

 

 

 

Diyet Öğle Yemeği
Diyet Öğle Yemeği

Öğle öğününde annemin ellerinden mis gibi bamya ve doğal yeşillikler afiyet oldu bize. Yanında bir dilim tam buğday ekmeği de yedim. Bol hareket ve açık havada yürüyüş de yapıldı. Bu motivasyonumu kaybetmeden bir beş kilo daha verdim mi değmeyin keyfime.? Gideceksin zalım kilolar?

 

 

Ara Öğün
Ara Öğün

 

Diyet Akşam Yemeği
Diyet Akşam Yemeği

Akşam öğünümüzde bugün etli bezelye yemeği var aslında bu yemeğin içinde patates de vardi ama ben onları çocuklara sattım 🙂 Tabi ki benim olmazsa olmazım salatamızla beraber afiyetle yedim. Çocuklar hem et sever hem sebze sever olduklarından ikisi bir arada yemeklere bayılıyorlar. Bana kalsa hergün zeytinyağlı sebze yiyebilirim. Ne yapalım anayım 🙂 evlatlarımın damak tatlarını da düşünmem lazım?Neyse efendim ne diyorduk zalım kilolar gideceksiniz?

2 YORUMLAR

  1. çok beğendiğim bir sitesiniz. Diyet Günlüğünün hakkını veriyorsunuz. Umarım daha çok uzun zamanlarda, diyet günlüğüne devam edersiniz. Diyet Listelerinizde güzel ama günlükler daha çok albenili. Kebap bile var yani 😀
    Diyeceğim o ki, başarılarınızın devamını dilerim.

CEVAP VER

Lütfen yorum yapın
Adınızı Girin

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.