20.Diyet Günü: Sağlıklı Beslenme ile Hızlı Kilo Verme Yolları

5811
views

Sabah kalkınca ilk önce tiroit ilacıyla büyük bir bardak su içiyorum. Sonra kahvaltıdan hemen önce ılık limonlu su içip kahvaltı yapıyoruz. Aslında bu limonlu suyu her öğünden önce mi içsek acaba iştahı keser mi ki?

20-1

Günaydın günlerden pazar ise ve sevdiklerimiz yanımızda ise azcık düzen değişebilir di mi ama. Bugün geç kahvaltı yaptık ve dışarıda idik. Açık büfeden salata ağırlıklı bir tabak yaptım. Tabağın doluluğuna bakmayın küçük prenses ile birlikte yedik. Mantar sote, köz patlıcan benzer salatalar biraz peynir ve hindi füme ekmeksiz ve bir sürü şekersiz çay ile tüketildi. Hepimize afiyet oldu. Kahvaltıdan sonra yürüyüşte yaptık. Yazdan kalma bugünün tadını sevdiklerimizle çıkardık. Ne diyorduk yeneceğiz seni kilolar?

 

 

 

Öğle kahve molamızı güzel bir yürüyüşün ardından evimizde yaptık. Malum kahvaltı geç yapılınca kahve de geç içildi. Sade kahve ve hurma.Hem ara öğünde yapmış olduk. Tekrar gezmelere gidecez…

 
20-2

Akşam öğünü nefiss tantuni bol yeşillik, limon, tursu, ayran. Misafirlerimiz ile keyifle yendi. Aksam yemek saatine kadar da bol bol gezdik, bugün de bol yürümeli bir gün oldu. Evet tantuni yağlı fakat sık olmadığı sürece ve ertesi gün dengelemeyi bildikten sonra hiç bir yemeğin bir zararı olmayacağını düşünüyorum. Malum hem yemek yemeyi çok seviyor, hemde zayıflamak istiyorsak. Dengelemeyi bilmek lazım :)) Ne diyorduk arada kaçamak ta olsa ericeksin göbüş?

CEVAP VER

Lütfen yorum yapın
Adınızı Girin

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.