19.Diyet Günü: Yaza Hazırlık Zamanı, Sağlıklı Zayıflama

5763
views
Diyet Kahvaltı
Evdeysem Kahvaltı

Günaydın haşlanmış yumurta pul biber ile, beyaz peynir çörek otu ile , yeşillikler bol limonla yenildi. Bu arada yeşillikler altında gizlenmiş 5 yeşil zeytin de var. Marullarda ekmek yerine yenildi. Aferin mi desem, kendime acaba motivasyonum tam yaza kadar bütün kilolarımı vereceğim inanıyorum. Ne diyorduk çalışacaksın metabolizma

 

 

 

 

Öğlen Öğünü
Misafir yemeği

 

Merhabalar bugün gezmelerde idik. Güne gittim tabi gezme söz konusu oldugunda gelsin kaloriler. O yüzden dikkat etmeye çalıştım. Önden şekersiz türk kahvesi, ardından da tabağımda gördüğünüz muhteşem lezzeti hüplettim. Sarımsaklı köfte, salata bir miktarda şehriye salatası yedim. Börek ve tatlı almadım. Bol Şekersiz çay ve bol sohbetli bir gün oldu. Tabi bu cicişleri 15:00 civarı yiyince akşam öğünü atlayıp yemek yemicem. Gece acıkmayı engellemek için de yoğurt ve baharat karışımı yiyecem. Ne diyorduk gideceksin zalım kilolar?

 

 

 

Diyet akşam yemeği
Akşam Atıştırması

 

 

İşte saat 20:00 gibi yediğimiz yoğurt ve pul biber, kekik sumak karışımımızla gece acıkmayı engellemiş oluyoruz. Ayrıca yoğurt diyetler için çok önemlidir. Her gün bir kase yoğurt yiyenlerin daha hızlı kilo verdiği gözlemlenmiş. Ama ev yoğurdu tüketmeye özen gösterelim.?

CEVAP VER

Lütfen yorum yapın
Adınızı Girin

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.