17.Diyet Günlüğü: Yeşil Sebzeler ve Meyvelerle Diyet Günü

5783
views

[highlight text=”17.Diyet Günü” color=”red”]

17.Diyet Günlüğü
Sağlıklı Kahvaltı

 

 

Günaydın bu sabah maydonoz, dereotu, nane, ıspanaktan yapılmış bol limonlu salata üzerine haşlanmış yumurta ve ceviz ile şekersiz çay.   Artık çocuklarda benden kahvaltıda salata istemeye basladilar??? Sebzeleri çiğ olarak tüketmek daha iyiymis bende yavaş yavaş salatalarıma eklemeye çalısıyorum?Yasasin bol yeşillikli hayat?Ne diyorduk incecik olcam yaza kadar fazla kilo kalmayacak???

 

 

 

 

17.Diyet Günlüğü
Sağlıklı Ara Öğün

 

 

Ara öğün sade kahve ve bitter öğle yemeğinde ise yoğurt ve baharat karışımını.Bugün farklı olarak içine çörek otuda ekledim.Ben genelde ikindiye kadar pek acıkmıyorum ama öğün atlamamak için genelde yoğurt tüketiyorum.?

 

 

 

 

 

Diyet Akşam Yemeği
Sağlıklı Akşam Yemeği

 

 

Akşam öğünümüz canım ıspanak mis gibi yumurta ile yapılmış bol soğanlı ıspanak candır?.Küçük bir kase tarhana çorbası içtim. Gayet doyurucu bir öğün oldu tavsiye ederim.Bir dilim ekmekte yemeye çalıştım ama yarısını yiyebildim.?Bu aralar biraz ıspanak yeme olayını abarttığım doğrudur.?Ne diyorduk çalışacaksın metabolizba?

 

 

 

 

Diyetteyken aç olduğunu nasıl öğrenirsin ?

Aklıma gelmişken sizinle paylaşmak istediğim bi konuda susuzluk. Ben önceleri açlık ile susuzluğu birbirine karıştırıyormuşum bunu fark ettiğim den bu yana ne zaman bişiler yemek isteyen ince bir bardak su içiyorum böylece gerçekten aç mıyım yoksa susuz muyum daha iyi anlıyorum ve daha az yemek yiyorum?

CEVAP VER

Lütfen yorum yapın
Adınızı Girin

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.