14.Diyet Günü: Sucuklu Yumurta ve 10.000 Adım !

5881
views

[highlight text=”14.Diyet Günü” color=”red”]

Hızlı Zayıflama
14.Diyet Günü

Günaydnnnnn güzel bir pazar günü ve geç yapılan güzel bir pazar kahvaltısı daha 🙂 . Pazar kahvaltısının olmazsa olmazı sucuklu yumurta ? ama bizimkiler biraz farklı pisti meşhur teflon tavamıza sucukları atıyoruz azcık su ile pişiriyoruz fazla yağını kaşıkla alıp üzerine yumurta kırıyoruz. Gerisi bildiğiniz yeşillikler zeytin domates salatalık ve portakal. Afiyet oldu bile ve sınırsız şekersiz çay eşliğinde. 10.000 adım atmayı unutmayın bol hareket ben 1 saat boyunca çocuklarla kovalamaca oynuyorum. Ev içinde de ortalama 3000 adım atıyorum genelde 8000 oluyor hava kötü ise koridorda iyi ise dışarıda biraz yürüyüş ile dengeleniyor 😉 . Zalım kilolar gideceksiniz???

 

 

 

Sağlıklı Beslenme
14.Diyet Günü

 

İyi akşamlar bizim evde bir pazar klasiği daha. Balık salata garnitürümüz de balıkla birlikte pişen soğanlar. Diyetlerde balık candır. Bugün öğle öğünümüz geç kahvaltı yüzünden atlandı fakat bir muz ve bir kaç parça ceviz yedik. Yedik diyorum çünkü benim kızlar cevize bayılıyorlar.  Ne diyorduk gideceksiniz Zalım kilolar?

Önceki İçerik13.Diyet Günü: İyi Beslenme ve Spor
Sonraki İçerik15.Diyet Günü: Kış Sebzeleriyle Sağlıklı Beslenme
Sağlıklı yaşamaya çalışan iki prenses annesi, kilo takıntılı, üstüne bide tiroitli. Yemek yemeyi seven birisi. Kilolarından kurtulmaya çalışan ama diyet yaparken evdekilere de sağlıklı yaşamı aşılayan bir anne. Kendimce yaptığım diyetle 72 kg dan 62'ye düşüşü ve bu kilo verme yolunda devam eden çabalarımı sizlerle paylaşıyorum. Ev işlerini, çocuklarla oyunu nasıl diyete çevirdim, onları paylaşıyorum, zayıflamak için her gün evimizde olan yiyecekleri, nasıl zayıfladığımı ve kendimce tariflerimi, deneyimlerimi paylaşıyorum..
Paylaş

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorum yapın
Adınızı Girin

*