13.Diyet Günü: İyi Beslenme ve Spor

5919
views

[highlight text=”13.Diyet Günü” color=”red”]
13-1
Günaydın: Bugün sabah yine yeşilliklerin baş rolünde bir kahvaltı daha aaaa oda ne kısır mi oooo sabah sabah :)) evet ne yapayım kısır akşam komşum verdi yiyemedim bende kahvaltıda götürdüm 😛 . Bugün yine hava mis kesinlikle işlerini bitirip yürüyüş yapmak istiyorum. 3 ay içinde bütün fazla kilolar atılıp sıkılaşmam lazım?
Bol hareket günde 10.000 adım ve bol mekik ile bu işi çözebiliriz diye düşünüyorum. Ne demiştik Zalım kilolar o göbüşü acilen terk edin?

 

 

 

13-2
Öğlen öğününde yediklerime bakınca sanmayın bir dünya kalori aldım. Bunların 100 gr.mi 385 kalori ve kutu toplamda 110 gr. İçinde 20 kurabiye var. Ortalama kurabiye başına 20 kalori almış oldum. Çay ile bunları yedim ben bir güzel oldu çok iyi geldi?. Öğle öğününü yapmış oldum öğleden sonra bir portakal yedim. Afiyet oldu bile bu kurabiyeler A101’den buldum. Alışverişlerinizde kalorileri okumak ve içindekilere bakmak gerçekten çok önemli bazen böyle sürprizler ile de karşılaşabilirsiniz. Zalım kilolar gideceksiniz ;))

 

 

 

13-

İyi akşamlar o gördüğünüz hazır köfte değil ? Çocuklar hazır köfte istiyorsa anne evde yapar hazır köfte imiş gibi sunar :)) Nasıl mı ? İki kez çekilmiş kıyma içine bayat ekmek içi yumurta tuz karabiber atıyoruz iyice yoğurup parmak parmak yapıp biraz kareleştiriyoruz ve teflonda pişiriyoruz. Çocuklarda bizde afiyetle yiyoruz. Ben 2 köfte 2 kaşık yeşil fasulye ve yeşillik yedim. Çok şükür bugünde dikkatli bir şekilde beslendim, bol bol yürüdüm güzel verimli bir gündü benim için. Ne diyorduk:  Çalışacaksın metabolizma (:

Önceki İçerikGünlük Kalori İhtiyacım Ne kadar ?
Sonraki İçerik15.Diyet Günü: Kış Sebzeleriyle Sağlıklı Beslenme
Sağlıklı yaşamaya çalışan iki prenses annesi, kilo takıntılı, üstüne bide tiroitli. Yemek yemeyi seven birisi. Kilolarından kurtulmaya çalışan ama diyet yaparken evdekilere de sağlıklı yaşamı aşılayan bir anne. Kendimce yaptığım diyetle 72 kg dan 62'ye düşüşü ve bu kilo verme yolunda devam eden çabalarımı sizlerle paylaşıyorum. Ev işlerini, çocuklarla oyunu nasıl diyete çevirdim, onları paylaşıyorum, zayıflamak için her gün evimizde olan yiyecekleri, nasıl zayıfladığımı ve kendimce tariflerimi, deneyimlerimi paylaşıyorum..
Paylaş

CEVAP VER

Lütfen yorum yapın
Adınızı Girin

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.