Diyet Beslenme Chia Bitkisi ile Artık Daha Kolay

346
views

2. Etap 3. Diyet Günlüğü Chia Etkisi

Yumurta, maydanoz, zeytin ve domates Kahvaltısı
Yumurta, maydanoz, zeytin ve domates Kahvaltısı

 

Kahvaltı:

Günaydın sabah sabah   yürüyüş yaptıktan sonra geç  kahvaltı yaptım. Zaten ne kadar motive başlamış olsam da sabah kahvaltıları yaz modundan çıkamadı hala kahvaltıyı geç yapıyorum. Yavaş yavaş düzen alırız umarım… 3.günde gayet iyi gidiyorum bence simdi biraz ev toparlayıp dışarı çıkmalıyım.

 

 

 

 

 

Bisküvi Çay İkilisi
Bisküvi Çay İkilisi

Öğlen Öğünü:

Geç kahvaltı yapılınca öğle yemeği biraz güme gidiyor ama diyet bisküviler böyle zamanda gerçekten çok ise yarıyor. Hem ikindi öğünü yapılınca aksam gerçekten az yeniliyor. Hayatım diyet sırları ve tüyoları ile geçiyor. Size bir diyet tüyom daha var, dışarıya çıkarken bir tatlı kaşığı chia tohumunu bir su bardağı su ile yada süt ile içip dışarı cıkınca aşırı tokluk hissediyorsunuz bilginiz olsun. Gerçekten çok ise yarıyor. Unutmadan günde 2 tatlı kaşığından fazla chia tohumu tüketmemek gerekiyor. Protein ve omega açısından çok faydalı. Bol lif kaynağı aslında tek başına chia tohumu zayıflatmıyor fakat uzun sure tokluk sağladığı için diyetlerde tavsiye ediliyor. Benden söylemesi…

 

 

 

95-2

Akşam Öğünü :

Akşama kadar bol bol hareket ve sıkı diyetimize ilaveten birazda kalca hareketleri çalıştım. Gayet iyi gidiyoruz o zaman biraz protein olsun diye tavuk ve salata aksam yemeğim oldu. Afiyet oldu bile yatmadan önce mekiğimi çeker yatarım. Ericek bu göbüş gideceksiniz zalım kilolar?

Önceki İçerikChia’nın Diyete Etkileri
Sonraki İçerikBayramdan Sonra Zayıflama, Diyet Beslenmeyi Tekrar Düzene Sokma
Sağlıklı yaşamaya çalışan iki prenses annesi, kilo takıntılı, üstüne bide tiroitli. Yemek yemeyi seven birisi. Kilolarından kurtulmaya çalışan ama diyet yaparken evdekilere de sağlıklı yaşamı aşılayan bir anne. Kendimce yaptığım diyetle 72 kg dan 62'ye düşüşü ve bu kilo verme yolunda devam eden çabalarımı sizlerle paylaşıyorum. Ev işlerini, çocuklarla oyunu nasıl diyete çevirdim, onları paylaşıyorum, zayıflamak için her gün evimizde olan yiyecekleri, nasıl zayıfladığımı ve kendimce tariflerimi, deneyimlerimi paylaşıyorum..
Paylaş

CEVAP VER

Lütfen yorum yapın
Adınızı Girin

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.