İçli Köfte ve Çilekli Yoğurt ile Diyetin Tadını Çıkarma | Evdeki Hanımların Zayıflama , Pratik ve Bilgi Günlüğü

İçli Köfte ve Çilekli Yoğurt ile Diyetin Tadını Çıkarma

SHARE
, / 397 1

73.Diyet Günlüğü

73.Diyet Gününe ait beslenme ve öğün bilgileri:

 

Yumurtalı Sabah KAhvaltısı

Yumurtalı Sabah KAhvaltısı

Sabah Kahvaltısı:

Günaydın tam tahıllı ekmek üstü menemen ve bol kahvaltı salatası ile güne başladık. Diyet günlüğümüz de zaten yeşillikler olmazsa olmazımız. Benim için kahvaltı yeşillikler ile birlikte beni doyuracak ne yiyebilirim mantığında hazırlanmış tabaklardan oluşuyor. Kahvaltı dan sonra sade kahvemi de içtim; gün, artık başlayabilirsin.

 

 

 

 

 

Çilekli Yoğurt

Çilekli Yoğurt

Öğlen Öğünü:

Öğle öğünüm de canım  tatlı bir şeyler istedi bugün. Bende yoğurt içine çilek ve çörek otu ekleyip yedim. Ne de olsa C vitamini ve yoğurdun yağ yakımını hızlandırdığı bir gerçek. Bu arada söylemeye gerek yoktur sanırım ev yoğurdu tüketmeye özen gösteririm.Hatta dönem keçi yoğurdu da yapıyorum. Özellikle çocuklar için çok faydalı oluyor. Öyleyse ne diyorduk? Gideceksin zalım kilolar?

 

 

 

 

 

73-2Akşam Yemeği:

Akşam yemekte içli köfte yiyeceğimi bildiğim için ikindi ara öğünüm de yeşil çay ve ceviz yedim. İçli köfteden fazla yememek için ikindi ara öğününü eğer akşama fazla kaçırmaktan korktuğum bir yemek varsa mutlaka yaparım. Yengem ve annem içli köfte yapmışsa bizde hem köfte yer hemde diyet yaparız. Çünkü bizim diyetimizde sağlıklı beslenmeye uygun her şey yenilerek gidiyor zalım kilolar?

One Comment

  • Yoğurdun yağ yakma özelliği olduğunu bilmiyordum,ayrıca yemeğin saatlerini de belirtebilir misiniz özellikle akşam yemeklerini en son kaç gibi yememiz gerekiyor malum çalışanlar için akşam yemekleri biraz geç saatlere kalabiliyor teşekkürler.

Yanıtla

Your email address will not be published.

*

PASSWORD RESET

LOG IN