Diyetin Sonucunu Görerek İncelmeyle Motivasyon Uyumu | Evdeki Hanımların Zayıflama , Pratik ve Bilgi Günlüğü

Diyetin Sonucunu Görerek İncelmeyle Motivasyon Uyumu

SHARE
, / 425 0

69.Diyet Günü

69.Diyet Günümüzde beslenme Programımız.

Diyet Sabah Kahvaltıları

Diyet Sabah Kahvaltıları

 

Sabah Kahvaltısı

Günaydın bugün bel ve basen bölgemde 2 cm. İncelmenin motivasyonu ile süper lezzetli kahvaltı salatası ve çay ile musmutlu bir kahvaltı yaptım.
Bol yeşillik domates,biber,salatalık, kapya biber, peynir ve zeytin ve baharatlar. Aslında kahvaltıda her gün aynı şeyleri yiyorum ama sunum farkı ile hem gözüm hem karnım doyuyor. Kesinlikle diyet yapanlar için tabağın nasıl göründüğü önemli önce gözümüz doymalı. Ne diyoruz bye bye kilolar?

 

 

 

 

Diyet Öğlen Yemeği

Diyet Öğlen Yemeği

Öğlen Yemeği

Bugün öğle yemeğimi geç yedim öğle yemeğinden önce ara öğün olarak muz yedim. Geç öğle yemeğim de kabak dolma,biberli yoğurt ve salatalık yedim. Dolmaların içlerine artık daha çok maydanoz,nane ve dereotu ekledim. Ayrıca pirinç ve bulgur yarı yarıya koydum. Tamamen bulgurlu iç koyduğum zaman ev halkı çok beğenmedi bende yarı yarıya karıştırarak yapıyorum. Gayet de lezzetli oldu. Tavsiye ederim.

 

 

 

 

 

 

69-2

 

Akşam Yemeği

Öğle yemeğini geç yediğim zaman aksama çorba yada yoğurt yiyerek öğünümü geçiştiriyorum. Bol bol yürüyüp, bol su içiyorum. Bu yaz incecik olana kadar durmak yok. Öğleyse Ne diyorduk gideceksin zalım kilolar?

Yanıtla

Your email address will not be published.

*

PASSWORD RESET

LOG IN