Chia'nın Diyete Etkileri | Evdeki Hanımların Zayıflama , Pratik ve Bilgi Günlüğü

Chia’nın Diyete Etkileri

SHARE
, / 272 1

2. Etap 2.Diyet Günlüğü

 

Yeşillik Kahvaltısı

Yeşillik Kahvaltısı

Sabah Kahvaltısı:

Günaydın öncelikle sabah bir çay bardağı light süt ile bir tatlı kaşığı chia tohumunu karıştırıp içtim.Malum chia tohumu tam bir omega desteği diyet yapıyoruz diye vücudumuz vitaminsiz bırakmıyoruz. Ardından da bol yeşillikli kahvaltımızı yapıp önce geleneksel sporumuz evi temizliyorum sonrada biraz basen hareketi çalışıyorum.

 

 

 

 

 

Ara Öğün Bisküvi ve Çay

Ara Öğün Bisküvi ve Çay

Öğle Yemeği:

Bu aralar akşamla öğle arasında kahve içmeyi sevdim ben. Akşam daha az yememi sağlıyor. Öğle yemeği yemedim doğrusu biraz isim vardi unuttum yemek yemeyi birde bu chia tohumu gerçekten tokluk hissi veriyormuş ki ben acıkmadan durabildiğime göre?

Öğle öğünüm de, aslında iki tane sarma yedim ve soda yeşil çay sade kahve derken yemek yemeye yerde kalmadı aslında. Kahve yanında birkaç tane bisküvide mis gibi oluyor doğrusu bol bol hareket ediyorum. Her fırsatı değerlendiriyorum. Bol bol da yürüyorum.

 

 

 

 

Dolma

Dolma

Akşam Yemeği:

Akşam yemeğimizde yeşil fasulye bulgurlu kabak dolma ve biberli yoğurt. İkinci günüde kazasız kaçamaksız kapattık.Şükür…İncecik olana kadar devam gideceksiniz zalım kilolar?

 

 

 

One Comment

Yanıtla

Your email address will not be published.

*

PASSWORD RESET

LOG IN