Botoks nedir? | Evdeki Hanımların Zayıflama , Pratik ve Bilgi Günlüğü

Botoks nedir?

SHARE
, / 128 0

Botoks nedir?

Botoks artık korku duymadan yaptıracağınız bir uygulama haline geldi. Oldukça doğal ve başarılı duran bir botoks’un ilk sırrı elbette doğru uzmanı seçmeniz ile orantılı olacak. botoks kısaca sizi daha genç göstermek ve belirginleşecek olan kırışıklıkları ortadan kaldırmaya yönelik yapılan bir uygulamadır. Dolayısı ile de bunun tam ayarında yapılması ve doğru şekilde yapılması istediğiniz başarılı sonucun alınmasını sağlıyor olacak. Sizlerde kadın ya da erkek olmanız fark etmeden botoks hizmeti alabileceğinizi bilmeli ama ilk şart olarak güvenilir ve önerilen bir hekim ile çalışmayı asla unutmamalısınız. Botoks sizler için oldukça yabancı bir uygulama olabilir. O sebeple biraz daha ayrıntısına inelim ve sizler için detaylarına bakalım istedik.

Botoks nedir diye baktığımızda bir enjeksiyon ile yapılan uygulama olarak görüyoruz. Kas hareketlerini engelleyerek özellikle kırışıklıkları ortadan kaldırıyor olacak. Direk kasların içine yapışan bu işlem dolayısı ile doluca başarılı olmakta ve yaklaşık bir hafta içinde sonuç almanıza olanak sağlar. Botoks nedir diye biraz daha baktığımızda ameliyatsız gençleşme olarak da tanımlayabiliriz. Botoks nedir? Sizin korkularınızı yok edecek ve güzelleşmeniz için gençleşmeniz için en önemli tercihlerinizden biri olacaktır. Sizlerde yüz bölgenizde her kısım için botoks uygulaması talep edebilirsiniz. Bazen sadece dudak çevresine ihtiyaç duyabilirsiniz bazen birçok farklı bölgeye de ihtiyaç duyabilir ve aynı anda yaptırabilirsiniz.

Koltuk altı botoksu son yıllarda özellikle çok sık kullanılan uygulamalardan biridir. Bu yöntemde esas olan terlemenizi yok etmek olacaktır. Koltuk altı botoksu yapıldığında burada ki amaç elbette kırışıklık gidermek değil, botoksun aslında yan etkisi olan terlemeyi durdurma etkisinden olumlu yönde yararlanmak olacaktır. Koltuk altı botoksu yaptırarak özellikle yaz aylarında terleme sıkıntısından kurtulmuş olacaksınız. Hem çok daha stresiz bir dönem geçirecek hem de en kolay ve etkili şekilde terlemenize çözüm bulmuş olacaksınız. www.drmustafakaratas.com adresinde botoksun tüm detaylarına ulaşabilir ve nerelere uygulandığı hakkında detaylı olarak bilgi alabilirsiniz.

Yanıtla

Your email address will not be published.

*

PASSWORD RESET

LOG IN