57.Diyet Günü: Meyvelerle Sağlıklı Zayıflama | Evdeki Hanımların Zayıflama , Pratik ve Bilgi Günlüğü

57.Diyet Günü: Meyvelerle Sağlıklı Zayıflama

SHARE
, / 4651 0
Diyet Kahvaltı

Diyet Kahvaltı

Günaydın hafta sonu kahvaltıları biraz geç oluyor ama ailecek yapılan pazar kahvaltısını hiç bir şeye değişmem. Bugün yine yumurtalı bol yeşillikli kahvaltımızda bir parçada hindi füme ekledik pazar gününün hatırına. Demliğin dibini görene kadar çay içtim. Diyet günlüğümüz de bugünde kahvaltımız böyle oldu.

 

 

 

 

 

 

Meyve Tabağı

Meyve Tabağı

 

Sabah kahvaltı geç yapılınca öğlende meyve tabağı candır. Sağlık beslenmede ceviz omega kaynağımız ve C vitaminli meyveler ile güzel bir öğün oldu. Öğün atlamaktansa hafif ve diyet bir alternatif bulmak en doğrusu. Ne diyorduk gideceksin zalım kilolar?

 

 

 

 

 

Diyet Balık

Diyet Balık

En sevdiğimiz hafta sonu klasiklerimizden balık candır. Omega deposudur. Her gün yiyebilirim.Bizim ev halkı fırında seviyor balığı daha ne olsun ki hem sağlıklı hem en bi sevdiğimiz. Balık doğru pişirildiği sürece sağlıklı beslenme zincirinin baş kahramanlarındandır. Biz bugün fırında levrek yaptık.Bol sarımsaklı sosu çok güzel oluyor.Bol sarımsak iyice ezilir üzerine pulbiber, kekik, kimyon, karabiber arzuya göre çok az soya sos ve zeytin yağı karışımından sos yapılır. Sosu balığın her yerine sürüp 1 saat kadar bekletip fırına atın. Süper leziz oluyor. Bize afiyet oldu bile. O zaman gelsin omega gelsin fosfor? Ne diyoruz biz bu kiloları veriyoruz?

Yanıtla

Your email address will not be published.

*

PASSWORD RESET

LOG IN